Połącz się z nami

FAME MMA 5: Ewelona pokonała Godlewską! Szybki nokaut!

News

FAME MMA 5: Ewelona pokonała Godlewską! Szybki nokaut!

To już piąta gala FAME MMA, gdzie w oktagonie możemy podziwiać zmagania celebrytów. Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk była bez wątpienia walka kobiet, a dokładniej Ewelony i Esmeraldy Godlewskiej! Zobaczcie!

Nie da się ukryć, że walki pań za każdym razem wzbudzają wiele emocji. Ta na pewno była wyczekiwana przez fanów tego formatu walk. Obydwie panie jeszcze przed pojawieniem się w oktagonie, narobiły wokół siebie mnóstwo szumu. Podczas jednej z konferencji prasowych doszło pomiędzy nimi do ostrej wymiany zdań i rękoczynów, przez co organizatorzy musieli wyciszyć mikrofony. Nie brakowało też wzajemnych obelg w social-mediach. Zarówno Ewelina, jak i Esmeralda nagrały nawet piosenki, w których nie brakuje hejtu.

Obydwie były bardzo zdeterminowane, żeby wygrać, a trzeba przypomnieć, że to była pierwsza walka uczestniczki Warsaw Shore. Esmeralda ma już na swoim koncie jedną przegraną walkę, przez co tym bardziej chciała w końcu udowodnić, sobie i publiczności, że jednak da radę pokonać Ewelonę i być może w przyszłości zawalczy o pas kobiet.

Ewelona i Esmeralda do oktagonu weszły jako trzecie. Nie da się ukryć, że publiczność oczekiwała tej walki, tym bardziej że atmosfera przed nią była bardzo napięta. Żadna z pań nie ukrywała, że nie pała sympatią do drugiej i to na pewno dodawało pikanterii temu pojedynkowi!

FAME MMA 5: Ewelona pokonała Godlewską!

Jako pierwsza w oktagonie pojawiła się Esmeralda, która wydawałoby się, ma nieco przewagi nad swoją przeciwniczką, gdyż jej waga wynosiła 75 kilogramów. Ewelona poprzez ciężkie treningi weszła do klatki z wagą 66 kilogramów. Musimy przyznać, że Kubiak ostatnimi czasy nieco schudła, a więcej na temat jej metamorfozy przeczytacie TUTAJ!

Kiedy tylko rozległ się gong, panie ostro ruszyły na siebie. Przez pierwsze parę sekund żadna z nich nie chciała odpuścić. Komentatorzy zgodnie przyznali, że walka pań wyglądała nieco jak bójka o chłopaka niemniej jednak, kolano, które zaserwowała Ewelona Godlewskiej było godne uwagi. Esmeralda jednak nie długo utrzymała się na nogach i po obaleniu jej na deski oktagonu Ewelina w bardzo szybkim tempie zakończyła ten pojedynek. Godlewska po raz drugi została pokonana przez nokaut i to w pierwszej rundzie!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4E8te1AZbw/

Po kolejnej przegranej Esmeralda jednak nie składa całkowicie rękawic. Jak wyznała po walce, jeżeli dostanie jeszcze propozycję, żeby pojawić się na gali w oktagonie, chętnie z niej skorzysta, jednak potrzebowałaby więcej czasu na przygotowanie, a nie tylko miesiąca. Natomiast Kubiak zapytana, czy chciałaby zawalczyć z Lil Masti o pas tej federacji szczerze wyznała, że przed tą ważną walką chciałaby zmierzyć się jeszcze z kimś innym.

Czy zobaczymy jeszcze którąś z pań na kolejnej gali FAME MMA 6? O tym zapewne przekonamy się już niebawem. Trzeba również wspomnieć o tym, że walki celebrytów robią się coraz bardziej popularne. Piąta odsłona tego show odbyła się tym razem w Ergo Arenie, co jest bez wątpienia wielkim skokiem na przód!

Stawialiście na to, że to Ewelona wygra FAME MMA 5? I którą z pań zobaczylibyście na kolejnej gali?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry