„Fame MMA”: Nana z „Hotelu Paradise” zawalczy w oktagonie? Tego mogliście się nie spodziewać

22 listopada 2021
Przez: : J.J

Fame MMA to widowisko, które cieszy się wielką popularnością. Każda kolejna edycja tego kontrowersyjnego wydarzenia wzbudza coraz większe zainteresowanie i długo pozostaje na językach ludzi. Kogo zobaczymy podczas kolejnych walk? Czy jedną z zawodniczek będzie Nana, którą poznaliśmy w programie Hotel Paradise? Przekonajcie się!

Fame MMA

Fame MMA to wydarzenie, które z każdą kolejną edycją cieszy się coraz większym zainteresowaniem widzów. Do oktagonu zapraszani są nie tylko sportowcy, ale przede wszystkim influencerzy, youtuberzy oraz inne, znane osoby z show-biznesu.

Za nami 12 już gala, która zapewne zostanie długo w pamięci widzów i uczestników wydarzenia.

Zobacz także: Szokująca walka Tańculi i Murańskiego

W galach Fame MMA często przewijają się te same twarze. Do osób, które od dawna związane są z wydarzeniem należy przede wszystkim Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który stał się już stałym bywalcem oktagonu, a podczas ostatniej gali stoczył i wygrał aż dwie walki.

Zobacz także: Wyniki 12 gali

Organizatorzy jednak dbają o to, by co edycję zaskoczyć widzów nowymi nazwiskami. Niektórzy znani celebryci sami jednak zabiegają o ich uwagę, publicznie wyznając swoją nadzieję, na zaproszenie.

Nana zawalczy w oktagonie?

Jedna z uczestniczek reality-show, które wciąż emitowane jest na naszych ekranach – Hotelu Paradise wyraziła taką chęć. Mowa o Nanie, która podczas trwania emisji prowadzi również bardzo aktywnie swój profil w sieci, gdzie nie tylko pokazuje swoje życie prywatne, ale również chętnie odpowiada na pytania internautów.

Jeden z nich zapytał ją, czy chciałaby wziąć udział w wydarzeniu jakim jest Fame MMA. Uczestniczka Hotelu Paradise jasno wyraziła swoje zdanie przyznając:

“(…)Chociaż normalnie nie oglądam takich rzeczy. Ale jeśli oglądam to zawsze mówię “MEGA BYM TAM CHCIAŁA BYĆ I KOGOŚ ZLAĆ””

Nana z Hotelu Paradise
Nana na temat walki w Fame MMA

Zobacz także: Wszystko na temat Nany z Hotelu Paradise

Myślicie, że Nana otrzyma propozycję stoczenia walki na kolejnej gali?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej