“Familiada”: Ta wpadka może przejść do historii!

25 listopada 2023
Przez: : W.M.

jeden z ostatnich odcinków Familiady dostarczył widzom sporej dawki śmiechu, głównie dzięki pewnej wpadce jednego z uczestników. Rozbawienia nie ukrywał sam Karol Strasburger.

Teleturnieje od zawsze cieszą się dużą popularnością, a Familiada z prowadzącym Karolem Strasburgerem na czele jest jednym z ulubionych programów telewizyjnych widzów. Trudno nie zgodzić się z tym, że także prowadzący, znany z dowcipów i charakterystycznego poczucia humoru, sprawia, że każdy odcinek staje się jeszcze ciekawszy.

Jak to często była w podobnych programach, zarówno uczestnikom, jak i prowadzącym zdarzają się różne wpadki. Ostatnio pisaliśmy o zabawnej sytuacji, której autorem był Karol Strasburger. Prowadzący popełnił drobny błąd i zapytał uczestniczkę: “Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy?”. Pewna swojej odwiedzi zawodniczka, odpowiedziała. “Jeszcze raz.” Prowadzący źle zinterpretował odpowiedź, zadając to samo pytanie ponownie. Po chwili zdał sobie sprawę ze swojej zabawnej wpadki, przepraszając za małe niedopatrzenie,

Wpadka w Familiadzie

Trudno nie zgodzić się z tym, że wpadki w “Familiadzie” są zawsze momentem, który zostaje zapamiętany i komentowany przez widzów. Zapewne wszyscy fani teleturnieju pamiętają niezapomniany odcinek z “Lamą”. Teraz w historii zapisać się może kolejna wpadka, która miała miejsce w ostatnim odcinku Familiady, w którym rywalizowały grupy “Wataha” i “Szanuj ojca”.

Jedno z pytań dotyczyło najlepszych musicali wszechczasów. Tomasz z drużyny “Wataha” zbyt pochopnie nacisnął przycisk, zgłaszając się tym samym do odpowiedzi. W pewnym momencie zawodnik wypalił:

“Przeminęło z wiatrem”

Uczestnik Familiady wiedział, że jego odpowiedź była błędem i sam zaczął się z siebie śmiać.

“O tym nie myślałem” – skomentował z uśmiechem na twarzy Starsburger

Drugi z zawodników także nie wskazał odpowiedzi, która znalazła się na tablicy, wymieniając “Metro”.
Ankietowi mieli inne typy i wśród musicali wszech czasów wymienili: “Hair”, “Grease”, “Kabaret”, “West Side Story”, “Skrzypek na dachu” czy “Deszczowa piosenka”.

A Wy znalibyście odpowiedzi?

Karol Strasburger, fot. AKPA
Karol Strasburger, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej