Połącz się z nami

Fani Kubickiej rozczarowani wynikiem półfinału! Modelka dodała emocjonujący post!

Z życia gwiazd

Fani Kubickiej rozczarowani wynikiem półfinału! Modelka dodała emocjonujący post!

Po emocjonującym półfinale Tańca z Gwiazdami wszystko już stało się jasne. Jedna z trzech par musiała zakończyć swoją taneczną przygodę w programie i nie kryła wzruszenia słysząc werdykt. Sandra Kubicka wraz z Wojtkiem Jeschke musieli przełknąć gorycz porażki. Polały się łzy i podziękowania! Fani programu nie zgadzają się z werdyktem! Dlaczego? Zobaczcie! Fani Kubickiej rozczarowani wynikiem półfinału!

We wczorajszym odcinku TzG przed gwiazdami produkcja postawiła nie lada wyzwanie. Tylko jedna z par, którą okazał się Damian Kordas z Janją Lesar zatańczyła dwa tańca. Kolejne dwie, w walce o miejsce w finale, musiały zaprezentować trzeci układ, który tańczyli do muzyki, której wcześniej nie słyszeli, zobaczcie TUTAJ. Pomimo tego, że zarówno Basia Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka poradziły sobie wyśmienicie z tym zadaniem, to jedna z nich musiała znieść gorzki smak porażki.

Przypomnijmy, że Sandra jako jedyna nie dokończyła programu ze swoim partnerem tanecznym Adamem Adamonisem, który nabawił się kontuzji. Bardzo szybko musiała zgrać się z kolejnym tancerzem, którym był Wojtek Jeschke. Musimy przyznać, że na pewno nie ułatwiło jej to kolejnych występów w programie.

Fani Kubickiej rozczarowani wynikiem półfinału!

Po ogłoszeniu werdyktu Sandra nie kryła łez wzruszenia. Jeszcze wcześniej wyznała, że bardzo nie lubi przegrywać. Tym razem musiała zająć trzecie miejsce na podium. Po zakończonym półfinale w sieci rozpętała się burza, a fani programu nie kryli oburzenia takim werdyktem. Wiele osób zaczęło wspierać modelkę i dodawać jej słów otuchy.

„Niestety moje przekonania się spełniły.. Wielka szkoda, najlepsza para w tej edycji przegrała 🙁 Sandra dla mnie wygrałaś”

„Miałam nadzieję, że wygra była najlepsza :(„

Najwidoczniej tak wiele słów wsparcia pomogło Sandrze szybko znieść porażkę i na swoim profilu na Instagramie opublikowała obszerny wpis, w którym podziękowała wszystkim za wspaniałą przygodę. Jak napisała, dzięki udziałowi w programie spełniła wiele swoich marzeń!

„Ten program to była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Spełniłam tak wiele swoich marzeń. Cieszę się niesamowicie, że mogłam spędzić tyle czasu w Polsce i przy okazji rozwijać swoje pasje. Zawsze kochałam tańczyć, ale to odmieniło wszystko. […]”

View this post on Instagram

Uwaga… Rozpisze się…. 🥺 Ten program to była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Spełniłam tak wiele swoich marzeń. Cieszę się niesamowicie ze mogłam spędzić tyle czasu w Polsce i przy okazji rozwijać swoje pasje. Zawsze kochałam tańczyć ale to odmieniło wszystko. Chciałam z całego serca podziękować WAM wszystkim którzy na mnie głosowali, bez WAS nie doszłabym tak daleko. Bede zawsze wdzięczna. Mojej rodzinie i wszystkim przyjaciołom za wsparcie ❤️ Dziękuje tym którzy brali udział w tworzeniu tego programu.. Poznałam tyle niesamowitych osób. To była czysta przyjemność przychodzić do studia. ———————————————- Najważniejsze… dziękuje moim partnerom tanecznym @adamadamonis i @wojciechjeschke . Aż brakuje mi słów.. dziękuje Adam za wszystko czego mnie nauczyłeś, to byla ciężka droga dla nas obydwu. Teraz rozumiem co przechodziłes. Dziękuje za wszystkie wspólne tance. Tobie Wojtku, dziękuje za najpiękniejsze tango. Odeszliśmy z tego programu z wielkim hukiem. Dziękuje ze zgodziłeś się wejść do programu i doprowadzić mnie do półfinału. ———————————————— Mój @kaioalvesgoncalves ktory bez wahania spakował się i przeniósł się tutaj ze mną żeby wspierać mnie każdego dnia podczas tej pięknej przygody. Baby… you were the biggest support. We both changed our whole lives to be here so I could chase my dreams. I can’t thank you enough, but you already know that I love you more than anything. ———————————————— Dziękuje calej agencji Avant. Najlepszej menadżerce @gosialeitner ❤️ Najlepszej agentce @julia_avant ❤️ ———————————————— Dziękuje @tanieczgwiazdami ze daliście mi szanse rozwinąć skrzydła. Dziękuje @polsatofficial oraz ekipie @rochstar.tv jesteście wszyscy niesamowici – Adaś, który za każdym razem przed wyjściem na scenę mnie rozbawiał, Killer, który zawsze komplementował, Kasia, która opiekowala się mną jak druga mama, Pani reżyser @agatalipnicka za te piękne pomysły i złota cierpliwość do nas, Pani Agnieszce Strauss za każdy moment wsparcia. ❤️ ———————————————— Mariusz, Patrycja, Malwina i wszystkim dziewczynom które pomagały nam – dzięki Wam wychodziłam co piątek na parkiet czując się pięknie.

A post shared by SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka) on

Gratulujemy Sandrze, że doszła aż do półfinału, a nie było to łatwe zadanie, bo w tej edycji konkurencja była naprawdę ogromna! Mamy nadzieję, że nie raz jeszcze o niej usłyszymy!

Też nie zgadzacie się z werdyktem jury i telewidzów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry