Połącz się z nami

Fani Oliwii i Maćka nie wierzą w ich rozstanie!

Z życia gwiazd

Fani Oliwii i Maćka nie wierzą w ich rozstanie!

Wczoraj Oliwia z Maćkiem ogłosili w swoich mediach społecznościowych, że ich związek dobiegł końca. Wszystko wskazuje na to, że jednak nie potrafili się porozumieć i zdecydowali, że każdy z nich pójdzie w swoją stronę. Fani tej dwójki nie mogą wciąż uwierzyć w to, że im nie wyszło. Niektórzy nawet myślą, że para tylko udaje! Dlaczego, fani Oliwii i Maćka nie wierzą w ich rozstanie! ? Zobaczcie!

Oliwia i Maciek mieli sporo fanów, którzy trzymali za nich kciuki, aby jednak ich związek przetrwał ciężkie chwile. Już w programie „Love Island. Wyspa Miłości” byliśmy nie raz świadkami ich kłótni, a nieufność i zazdrość Maćka nie raz dawała się Oliwii we znaki. Nie ma co ukrywać, że obydwoje pochodzą z całkiem innych światów i mają inne priorytety i ambicje. Niemniej jednak wszyscy wierzyli, że ich miłość będzie ponadto i stworzą razem udany związek.

Niestety wczoraj na Instagramie zarówno Maćka, jak i Oliwii pojawiły się posty, w których wyraźnie dali do zrozumienia, że postanowili się rozstać pomimo tego, że wciąż darzą się uczuciem. Chłopak sam wyznał, że nie potrafi przejść obok pewnych spraw obojętnie i na pewno nie jest mu łatwo z taką decyzją. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ! Oliwia wróciła już do Londynu, gdzie na co dzień mieszka i pracuje. Więc dlaczego ich fani myślą, że ich rozstanie nie jest na serio?

Fani Oliwii i Maćka nie wierzą w ich rozstanie!

Pod jednym ze zdjęć Oliwki możemy przeczytać, że teraz dziewczyna chce się skupić na karierze aktorskiej. Jedna z internautek pod tym wpisem zapytała Oliwii, czy przypadkiem zerwanie z Maćkiem nie jest aktorskim ćwiczeniem, bo ona wciąż nie może uwierzyć w to, że ich związek się rozpadł.

„Czy aby częścią składową aktorskich ćwiczeń nie jest informacja o rozstaniu z Maćkiem? Bo nie mogę i chyba nie chce w to wierzyć…”-czytamy na profilu Oliwii.

Również na profilu Maćka pojawiło się pytanie od internauty, w którym zaciekawiony zastanawia się, dlaczego pomimo rozstania chłopak nie usunął z profilu swoich zdjęć z Oliwią. Jego odpowiedź nas zaskoczyła i musimy przyznać, że Maciek ma dużo klasy, a rozstanie nie oznacza, że od razu przestaje się kochać.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/szewcowaty/

Jak widzimy, miłość nie zawsze wystarcza, aby stworzyć stały związek, który będzie opierał się na zaufaniu i zdrowej zazdrości. Najwidoczniej obydwoje stwierdzili, że tak będzie dla nich lepiej. Mamy nadzieję, że w końcu znajdą osoby, z którymi będą mogli zbudować szczęśliwe relacje.

Też żałujecie, że ich związek się rozpadł?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry