“Farma 2”: Jak wygląda nowa Farma? Gdzie zamieszkają uczestnicy 2. edycji programu?! [ZDJĘCIA]

28 grudnia 2022
Przez: : M.S.

Premiera 2. edycji programu Farma zbliża się wielkimi krokami. Już 2 stycznia widzowie poznają bliżej uczestników nowego sezonu. Gdzie tym razem zamieszkają bohaterowie polsatowskiego reality-show? Mamy zdjęcia nowej Farmy!

2. edycja Farmy

Farma po raz pierwszy w telewizji pojawiła się w styczniu tego roku i od samego początku budziła spore zaciekawienie widzów. Z czasem zyskała ich ogromną sympatią i program mógł pochwalić się całkiem niezłą oglądalnością.

W programie udział bierze kilkunastu uczestników w różnym wieku, którzy przez kilka tygodni mieszkają na farmie i są zdani wyłącznie na siebie. Sami muszą zadbać o to, co zjedzą, dlatego muszą uprawiać ogródek, zajmować się zwierzętami, między innymi paść i doić krowę czy hodować kury i kozy. Farmerzy są totalnie pozbawieni prądu i bieżącej wody, a także są pozbawieni kontaktu z bliskimi.

Po sukcesie pierwszego sezonu, wiadome było, że powstanie kontynuacja reality-show. Jak przypuszczano 2. edycja Farmy pojawi się w zimowej ramówce stacji Polsat. Jakiś czas temu jedna z prowadzących, Marcelina zawadzka zdradziła, że pierwszy odcinek nowego sezonu wyemitowany zostanie 2 stycznia 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestnicy 2. edycji Farmy

Jakiś czas temu przedstawiliśmy pierwszych uczestników, którzy zamieszkają na Farmie.

Jak wygląda nowa Farma?

W 2 sezonie Farmerzy zamieszkają w spartańskich warunkach w gospodarstwie w pięknej mazowieckiej wsi. Teren farmy będzie obejmował hektar ziemi, a znajduwoać się tam bedzie staw rybny, pomieszczenia dla zwierząt, a także 200-metrowy dom.

W ogromnym domu do dyspozycji uczestników będzie kuchnia, jadalnia oraz pozbawiona łóżek sypialnia na piętrze. Zabraknie tam toalety i łazienki, a farmerzy wodę będą pobierać ze studni zlokalizowanej na terenie farmy.

Na początek uczestnicy otrzymają kasze, warzywa oraz 20 konserw mięsnych. Jednak później to oni sami będą musieli zadbać o żywność. Ich głównym zajęciem będzie opieka nad zwierzętami oraz uprawa roślin. Ponadto na farmie będzie dochodziło do pojedynków i konkurencji, a wygrani otrzymają pożądane produkty.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia gospodarstwa, którym zajmą się uczestnicy 2. edycji Farmy:

Zdjęcia z programu Farma II fot. Kala Kiełbasińska
Zdjecia Farmy II

Źródło: Materiały prasowe

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej