„Farma 3”: będą zmiany w nowym sezonie. Co z Marcelina Zawadzką i Iloną Krawczyńską?

12 czerwca 2023
Przez: : W.M.

Kilka miesięcy temu zakończył się 2 sezon Farmy i wówczas ogłoszono, że rusza casting do kolejnej edycji reality-show. Jak się okazuje, rozpoczęły się zdjęcia do programu Farma 3. Widzów, jak i samych uczestników mają czekać spore zmiany!

Reality-show Farma szybko zdobyło sympatię widzów stacji Polsat.

Po dwóch emocjonujących edycjach reality show, w których rywalizacja toczyła się o tytuł Super Farmera oraz atrakcyjną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, poznaliśmy już dwóch zwycięzców. Od początku program prowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, a cenne wskazówki i rady uczestnikom przekazuje rolnik Szymon.

W pierwszej edycji programu Farma triumfował Jakub “Wojna” Wojnowski, który swoją wytrwałością i umiejętnościami zdobył serca widzów. Jego wszechstronność i determinacja sprawiły, że został uhonorowany tytułem Super Farmera, a także cieszył się z imponującej nagrody w postaci 100 tysięcy złotych.

W drugim sezonie konkursu zwycięzcą został Tomasz Wędzony, który również zyskał sympatię ze strony widzów. Tomasz udowodnił, że ciężka praca może przynieść nie tylko satysfakcję, ale także wygraną.

Farma 3 ruszyła

Produkcja wybrała już uczestników, którzy zamieszkają na Farmie w nowym sezonie. Do ich obowiązków należeć będzie dbanie o gospodarstwo oraz oczywiście mieszkające na niej zwierzęta. Chociaż nie wiadomo jeszcze, kogo zobaczymy w nowym sezonie, właśnie rozpoczęły się zdjęcia do 3 edycji Farmy. Jak zapowiada produkcja, szykuje się sporo emocji.

„Startujemy z nagraniami do trzeciego sezonu Farmy ☀️ Wczoraj byliśmy na farmie, a od dziś nikt prócz uczestników i prowadzących nie ma tam wstępu 🤗 Zdradzimy Wam, że takiej Farmy jeszcze nie widzieliście, szykujemy dużo nowości 😎”

Chociaż w ostatnim czasie w programach Polsatu nastąpiło wiele zmian, o posadę martwić się nie muszą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, które ponownie wystąpią w reality-show w roli prowadzących. W 3 edycji Farmy nie zabraknie także rolnika Szymona.

“To czego nie mogliśmy zmienić, bo nie wyobrażamy sobie w tej roli nikogo innego, to prowadzące Ilona i Marcelina oraz oczywiście nasz Szymon” – informuje Polsat na oficjalnym prfilu

Będziecie oglądać nowy sezon Farmy?

Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej