„Farma”: Kto wygra pierwszy sezon nowego reality-show stacji Polsat?

Słowa kluczowe:
farmafinałkto wygra?polsat
18 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Nowe reality-show stacji Polsat zadebiutowało na antenie 17 stycznia. Uczestnicy przez kilka tygodni mieszkać będą na gospodarstwie i walczyć o zwycięstwo. Kto wygra program Farma i zostanie Super Farmerem?

Krawczyńska i Zawadzka
Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka

Reality-show Farma w stacji Poslat

17 stycznia na antenie stacji Polsat pojawił się nowy program. Farma to kolejne reality-show, które ma szansę, aby stać się wielkim hitem stacji, który przyciągnie przed ekrany miliony widzów.

Jakie zasady obowiązują uczestników programu Farma? Na gospodarstwie położonym w Puszczy Noteckiej zamieszkało kilkunastu śmiałków, którzy będą musieli pokonywać własne słabości i żyć przez kilka tygodni w miejscu, które znacząco różni się od tego, do czego zostali przyzwyczajeni. Mieszkańcy Farmy pozbawieni zostaną wszelkich dobrodziejstw cywilizacji, prądu, bieżącej wody, a także kontaktu ze swoją rodziną i bliskimi.

Uczestnicy reality-show będą musieli mierzyć się z wieloma obowiązkami. Karmienie i pielęgnacja zwierząt, wywożenie gnoju oraz wiele innych zajęć to tylko namiastka tego, co czekać będzie mieszkańców Farmy.

Nowy program stacji Polsat prowadzą Marcelina Zawadzka oraz jedna z sióstr ADiHD Ilona Krawczyńska.

Finał Farmy

Reality-show Farma zadebiutowało na antenie stacji Polsat 17 stycznia i przez kolejnych sześć tygodni widzowie oglądać mogą odcinki programu od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00.

Zobacz także: Widzowie ocenili premierowy odcinek. Szykuje się hit?

Uczestnicy, którzy zgłosili się do programu i zamieszkali na gospodarstwie, mają o co walczyć. Co tydzień z Farmą pożegna się któryś z mieszkańców i ostatecznie tylko jedna z osób zdobędzie tytuł Super Farmera i główną nagrodę. Do wygrania w reality-show Farma jest aż 100 tysięcy złotych. O tym, kto wygra pierwszy sezon programu, zdecydują głosy widzów podczas finału na żywo.

Kto zostanie Super Farmerem? O tym przekonamy się już za kilka tygodni. Jak myślicie, kto wygra premierową edycję reality-show Farma?

źródło: Instagram Farmy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz