„Farma”: Nowa uczestniczka wkracza do gry. Zazdrosne mieszkanki gospodarstwa ostro komentują jej wygląd. Widzowie są oburzeni

21 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Do mieszkańców gospodarstwa dołączyła nowa uczestniczka Farmy. Kinia i Izabela już zdążyły obrazić młodszą od nich kobietę. Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki.

View this post on Instagram

A post shared by Farma (@farmapolsat)

Farma odcinek 4

W ostatnim odcinku Farmy działo się naprawdę sporo. W pierwszej kolejności pomysł Marty na podzielenie się nagrodą pomiędzy wszystkich uczestników legł w gruzach. Potem mieszkańców gospodarstwa czekało nowe zadanie, jakim było zrobienie stracha na wróble. Wyzwanie okazało się kością niezgody. Nie wszyscy uczestnicy zadowoleni byli z doboru osób, które miały wykonać zadanie. Beata została oddelegowana przez Kingę z powrotem do kuchni i żaliła się innym, że nie pozwalają jej sprawdzać się w innych rolach.

Przyszedł czas eliminacji. Uczestnicy byli przekonani, że będą musieli wytypować osobę do opuszczenia Farmy. Prowadząca reality-show zaskoczyła ich, mówiąc, że najpierw troje z nich zmierzy się w pojedynku i osoba, która przegra, pożegna się z programem. Pierwszą osobę wytypował Farmer Tygodnia i Tomek wskazał Zimę. Nominowany uczestnik sam mógł wybrać dla siebie przeciwnika, dlatego Zima postanowił zmierzyć się z Bodzionym. Trzecią osobę do pojedynku miała wybrać zastępczyni Farmera Tygodni, czyli Kinga. 20-latka na podjęcie decyzji otrzymała 24 godziny.

Kim jest nowa uczestniczka Farmy?

W nowym odcinku Farmy dojdzie do wyczekiwanego pojedynku Tomasza, Zimy i wskazanej przed Kingę trzeciej osoby. Oznaczać to będzie, że już wkrótce z programem będzie musiała pożegnać się pierwsza osoba.

Na tym emocje się nie skończą. Na gospodarstwie w towarzystwie kozy pojawiła się nowa uczestniczka. Wejście atrakcyjnej i młodszej kobiety szybko skomentowały Izabela i Kinia, które nie zamieniając z nią słowa, stwierdziły, że nowa farmerka jest „tępą dzidą”.

Po odcinku Farmy w sieci aż wrzało. Widzowie byli oburzeni zachowaniem mieszkanek Farmy, które skrytykowały wygląd nowej uczestniczki reality-show.

na początku myślałam że się przesłyszałam, ale nie .. one serio tak nazwały. Masakra”

„Kurcze, szkoda, że Panie tak negatywnie nastawione do młodszych uczestniczek”

„OBRZYDLIWY KOMENTARZ TYCH PAN WZGLĘDEM NOWEJ UCZESTNICZKI …TAKI BRAK KULTURY”

„Masakra jakaś z tymi babeczkami. Zazdrość, intrygi i ciągłe gadanie.” – piszą internauci

Iza z Farmy
Izabela w programie Farma

Czy Izabela i Kinia faktycznie przesadziły? Nowy odcinek Farmy już dzisiaj o 20:00.

źródło: Instagram Farmy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz