Połącz się z nami

Farna pokazała płaski brzuch! Ależ ona schudła!

Zdrowie i dieta

Farna pokazała płaski brzuch! Ależ ona schudła!

Piosenkarka na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się swoją odchudzoną sylwetką. Ewa Farna pokazała płaski brzuch! Jak ona schudła!

Ewa Farna to czesko-polska piosenkarka, która swoją karierę rozpoczęła jako nastolatka. 14 lat temu artystka wydała swój pierwszy album w języku czeskim. Rok później zadebiutowała na polskim rynku muzycznym, zdobywając ogromną popularność.

Od czasu pojawienia się Ewy na polskiej scenie mija właśnie 13 lat, a popularność artystki wcale nie gaśnie. Niebawem piosenkarka wyda kolejny album, na który z pewnością czeka wielu fanów. Ostatni jej album wydany był w 2015 roku, teraz w końcu po 5 latach miłośnicy muzyki Ewy doczekali się kolejnej płyty swojej ulubienicy.

Z okazji jubileuszu artystka nagrała dla polskich fanów video, dla czeskich natomiast napisała post, zamieszczając zdjęcie, które wywołało spory zachwyt. Nie da się ukryć, że przez ostatnie lata Farna mogła pochwalić się dość krągłymi kształtami. Chociaż wielu wytykało artystce nadmiar kilogramów, ona się nie przejmowała opinią innych i wciąż powtarzała, że świetnie się czuje w swoim ciele.

Farna pokazała płaski brzuch! Ależ ona schudła!

Półtora roku temu Farna po raz pierwszy została mamą. W czerwcu ubiegłego roku urodziła synka Artura. Od tego czasu gwiazda nie zbyt często pokazywała się publicznie. Dlatego ostatnie zamieszczone zdjęcie na Instagramie Ewy wywołało furorę. Farna pokazała płaski brzuch! Piosenkarka pozuje w dość krótkim topie, dzięki czemu łatwo zauważyć, że ubyło jej sporo kilogramów! Sami zobaczcie!

Pod zamieszczonym postem fani piosenkarki nie kryli ogromnego zachwytu jej figurą. Wszyscy zgodnie przyznali, że Farna sporo schudła.

„Ewa patyczak! Ale Ciebie mało 😂😍 Promieniejesz! Macierzyństwo zdecydowanie Ci służy! Czekam na płytę tak, że szok! A na koncerty jeszcze bardziej! Może jakiś lajw na insta jak znajdziesz chwilę? 😍”

„co robiłaś że tak schudła !”

„Trochę Cię ubyło, hejterzy nie będą mieli o czym pisać. Uwielbiam Cię❤️”

„Ale figura 😍‼️🔥🔥🔥”

My również jesteśmy pełni podziwu! Jak widać, macierzyństwo bardzo służy Ewie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry