Połącz się z nami

Farna zmieniła wizerunek! Przy okazji poinformowała o odwołanym koncercie z powodu koronawirusa!

Moda i uroda

Farna zmieniła wizerunek! Przy okazji poinformowała o odwołanym koncercie z powodu koronawirusa!

Wszystko wskazuje na to, że Ewa Farna wraca do pracy. Na swoim Instagramie poinformowała swoich fanów o koncertach, które zagra dla nich w marcu. Do tego pochwaliła się swoim nowym wizerunkiem! Jak dla nas ta zmiana zdecydowanie jest na plus! Jednak nie wszyscy fani artystki będą zadowoleni! Zobaczcie! Farna zmieniła wizerunek!

Ewa Farna w czerwcu ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Kiedy jej synek Artur pojawił się na świecie, artystka nieco zwolniła tempo i zdecydowała się więcej czasu poświęcić rodzinie. Jednak nie do końca wycofała się z koncertowania. Jak mogliśmy zobaczyć, kiedy Ewa stała na scenie i czarowała publiczność swoim głosem, jej synek czekał za kulisami pod opieką babci.

Najwyraźniej Ewa po chwilowej przerwie w końcu zdecydowała się wrócić do swoich fanów, którzy z wypiekami na twarzach czekają na jej koncerty. Jakiś czas temu wydała również piosenkę w duecie ze Smolastym pod tytułem “Pełnia”, która została bardzo pozytywnie odebrana przez jej fanów. Teraz Ewa ma dla nas kolejną niespodziankę. Na swoim Instagramie ogłosiła, gdzie w najbliższym czasie będziemy mogli ją usłyszeć na żywo! Dodatkowo pochwaliła się nowym wizerunkiem, który wyraźnie spodobał się osobom obserwującym jej profil. Zobaczcie!

Farna poinformowała o odwołanym koncercie z powodu koronawirusa!

Jeszcze w marcu, Ewa zagra sześć koncertów, jednak większość z nich odbędzie się u naszych południowych sąsiadów. Piosenkarkę będziemy mogli również usłyszeć na Gali Fryderyki, która będzie emitowana przez stację TVN. Koncert, który miał się odbyć w Poznaniu 8 marca, został niestety odwołany z powodu paniki koronawirusem, o czym sama poinformowała w komentarzu pod postem:

Wielu fanów poczuło się zawiedzionych tą informacją, bo z niecierpliwością czekali na niedzielny koncert Ewy:

“A ja tak się cieszyłam na ten koncert”

“Niektórzy mają hotele opłacone, wyjazdy zorganizowane, urlopy na poniedziałek. Nie od dzisiaj wiadomo o wirusie przecież!”

Farna zmieniła wizerunek!

Naszą uwagę zwrócił dodatkowo nowy wizerunek artystki. Jak możemy zauważyć, Ewa została “okularnicą”!

“U mnie takie nowosci! Jako ten swiat ladny, jak sie go porzadnie widzi!😂🤓A ja nie moge sie doczekac, kiedy Was znowu zobacze!
Wypisuje rekapitualcje, gdzie mozna mnie spotkac w najblizszym czasie🥳😘”

Naszym zdaniem ta mała, ale jakże dodająca uroku Ewie zmiana jest zdecydowanie na plus. Tak samo twierdzi wielu internautów, którzy w komentarzach nie szczędzą piosenkarce komplementów:

“Witam w świecie okularników! 😁 bardzo zacnie Ci w nich! “

A Wam jak się podoba Ewa w okularach? Wybieraliście się na odwołany koncert w Poznaniu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry