„Taniec z Gwiazdami”: Te pary miały zwyciężyć, ale niestety odpadły z programu!

14 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Nie raz w programie „Taniec z Gwiazdami” widzowie pozbyli się uczestników, którzy byli faworytami jurorów! Ten program to nie tylko konkurs tańca, ale przede wszystkim popularności.

Taniec z Gwiazdami

Jaki jest Wasz ulubiony program rozrywkowy w telewizji? W dzisiejszych czasach, mamy możliwość oglądania wielu świetnych programów, jednak jest kilka, które zdecydowanie mają największą liczbę fanów. Jednym z nich jest bez wątpienia „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. Program od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy mają okazję podziwiać, jak gwiazdy show-biznesu radzą sobie w tańcu u boku profesjonalistów. Jednak przez tyle lat telewidzowie spotkali się z małą niesprawiedliwością, otóż z show odpadały pary, które bez dwóch zdań były faworytami do zwycięstwa. Zobaczcie, o kim mowa!

Taniec z Gwiazdami – najwięksi faworyci wszystkich edycji

Klaudia Carolos i Rafał Maserak

Tę parę mogliśmy podziwiać w pierwszej edycji show. Od pierwszego odcinka Klaudia i Rafał byli na wygranej pozycji. Ona miała spore doświadczenie w tej dziedzinie – jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Z kolei Rafał to najpopularniejszy tancerz, choreograf i instruktor tańca. Niestety, jeden słabszy taniec i para pożegnała się z programem.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel

Do dziś widzowie uważają, że eliminacja tej pary z programu była ogromną niesprawiedliwością. Kasia i Marcin jako pierwsi w historii show zdobyli komplet 40 punktów od jury. Jednak para odpadła w ćwierćfinale.

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel SK: Taniec z gwiazdami, program rozrywkowy, kwiecieñ 2005 fot. Zawada/AKPA

Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki

Dwunasta edycja show przyniosła telewidzom wiele emocji. Jednymi z faworytów jurorów byli Patricia i Łukasz, którzy za oba konkursowe tańce dostali po największej liczbie punktów, czyli po 40! Wydarzyło się to pierwszy raz w historii „Tańca z Gwiazdami”, że pożegnali się oni z programem po otrzymaniu takich not.

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami 14” – nastąpiły ogromne zmiany w najnowszej edycji!

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak

W dziewiątej edycji show emitowanej na „Polsacie” faworytami do finału była Tamara i Rafał. Niestety, para odpadła w półfinale, a przegrała z dużo gorzej tańczącym Gimperem. Dla wielu fanów programu jest to ogromne nieporozumienie, jeśli chodzi o głosowanie widzów.

scena z: Rafał Maserak, Macademian Girl, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska

W czternastej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” największymi faworytami jury był Aleksander i Izabela. Z każdym odcinkiem zachwycali oni coraz bardziej swoimi umiejętnościami. Ich odpadnięcie w szóstym odcinku nadal jest dla wszystkich bardzo niezrozumiałe.

A Wy jesteście fanami programu „Taniec z Gwiazdami”?

Źródło: Instagram, AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej