Połącz się z nami

Festiwal Off Camera 2019. Plejada gwiazd na gali otwarcia! Niektóre stylizacje powalają z nóg!

News

Festiwal Off Camera 2019. Plejada gwiazd na gali otwarcia! Niektóre stylizacje powalają z nóg!

Wczoraj w Krakowie, po raz kolejny, rozpoczęło się wielkie święto kina niezależnego, wystartował Mastercard OFF Camera. Kto ze znanych postanowił stawić się w dniu otwarcia festiwalu? Zobaczmy!

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA to jedna z największych tego typu imprez w tej części Europy. To już 12 edycja festiwalu, dzięki któremu krakowska publiczność przez najbliższy tydzień koncentrować się będzie na kinie niezależnym, czyli tym niekomercyjnym, odważnym i ambitnym.

Istotnym etapem festiwalowego programu jest Konkurs Polskich Filmów Fabularnych, w których najlepsze krajowe produkcje walczą o Nagrodę Kulczyk Foundation w wysokości trzystu tysięcy złotych, ale „Najważniejszą częścią festiwalu jest konkurs główny „Wytyczanie Drogi”, w którym filmy z całego świata rywalizują o Krakowską Nagrodę Filmową – sto tysięcy dolarów, przyznawaną przez międzynarodowe jury”- tak mówił podczas konferencji Szymon Miszczak, dyrektor festiwalu.

Impreza to nie tylko pokazy kinowe, ale także okazja do spotkania twórców i aktorów oraz do uczestnictwa w licznych warsztatach, wykładach i dyskusjach. To święto kina, trwające od 26-go kwietnia to 5-go maja, już teraz przyciąga najbardziej gorące nazwiska ze świata nie tylko filmowego, ale show-biznesu. 

Galę otwarcia, która odbyła się wczoraj, po raz kolejny poprowadzili Magdalena Miśka-Jackowska i Marcin Prokop.

Nie mogło zabraknąć tam również znanych twarzy, sami zobaczcie kto pojawił się w dniu otwarcia festiwalu, a co najciekawsze, jakie stylizacje im towarzyszyły!

Olga Bołądź

Olga wystąpiła w ciekawej stylizacji od sandellstyling.

Kasia Smutniak

Aktorka zagrała w festiwalowym filmie Jacka Borcucha „Słodki koniec dnia”

 Julia Wieniawa

Julia zaprezentowała się pięknej błękitnej sukni, odkrywającej nieco jej nieziemski dekolt. Cały jej wyjazd do Krakowa, aktorka relacjonuje na swoim Instagramie.

żródłó: Instagram

 Antoni Królikowski

Młody aktor po raz pierwszy oficjalnie pojawił się ze swoją nową dziewczyną, co było nie lada gratką dla mediów, biorąc pod uwagę, że na tej samej imprezie pojawiła się również jego była dziewczyna Julia Wieniawa.

Magdalena Lamparska

 Magda jest ewidentnie fanką festiwalu tak napisała na Instagramie jeszszcze w drodze na festiwal.

„…W tym czasie to niezwykłe miasto zamienia się w stolice kina niezależnego. Festiwal prezentuje produkcje z całego świata, kino artystyczne, autorskie. Możliwość zobaczenia różnych sposobów opowiadania, podejmowanych tematów, różnych kultur to niezwykły dla mnie czas inspiracji. Przede wszystkim kino niezależne są to osobiste historie, reżyserzy są też często autorami scenariusza, a filmy kręci się często za małe budżety…Nie mogę się doczekać! „

Na festiwalu mogliśmy zobaczyć również Katarzynę Figurę, Ewę Drzyzgę, Oliviera Janiaka, Macieja Musiała czy Krzysztofa Pieczyńskiego.

View this post on Instagram

Pozdrawiamy z @offcamerafestival @olivierjaniak

A post shared by Ewa Drzyzga (@ewa_drzyzga) on

Jak wam się podobały stylizację gwiazd?

Co sądzicie? Bez wątpienia, zapowiada się niezła filmowa majówka!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry