Filip Chajzer DRWI z kolegów celebrytów! Zamieścił mocny wpis!

30 lipca 2019
Przez: : M.S.


Filip Chajzer po raz kolejny wypowiedział się za pomocą mediów społecznościowych, drwiąc z innych celebrytów. Tym razem na tapetę wziął temat wakacji nad polskim morzem. Dziennikarz nie potrafił przemilczeć, ostatnio bardzo popularnych, wypowiedzi gwiazd na temat wczasów nad Bałtykiem! Zobaczcie jego mocny wpis!

Całkiem niedawno na temat wakacji nad Bałtykiem wypowiedziała się Katarzyna Skrzynecka, która ostrym postem skwitowała towarzystwo na polskich plażach, o czym pisaliśmy tutaj. Nie ona jedna nie ma zbyt dobrych wspomnień z wczasów z tego miejsca. Celebryci na ogół narzekają na wakacje nad polskim morzem.

Natomiast Filip Chajzer niejednokrotnie podkreślał, jak bardzo lubi wakacje nad Bałtykiem. Dwa lata temu skomentował już „narzekający wpis” Agaty Młynarskiej, która twierdziła, że na polskich plażach są same rodziny Kiepskich.

Kiepscy pozdrawiają Agatę. Btw. Kiepsko to trzymać kij od mopa nie tam gdzie trzeba:) POLSKIE PLAŻE – NAJLEPSZE NA ŚWIECIE. TAK JAK LUDZIE. (…) Co roku spędzam wakacje nad Polskim morzem. Od zawsze. Najpiękniejsze wspomnienia mojego życia pochodzą z Półwyspu Helskiego. Zostaną ze mną na zawsze. Kocham Jastarnie. W pół drogi między przaśnym ale wesołym Władkiem a nudziarską ale spokojną i relaksującą Juratą. Bawią mnie tandetne focze pamiątki na straganach i chińskie magazyny w wielkich namiotach. Czego tam nie ma… Papierowe twarze Rydzyka i Angeli M. są przednie. Lubię kręcone ziemniaki z toną soli, nie mówiąc o gofrach. Zawsze z bitą i dżemem. I w końcu, którego faceta nie kręcą surferki z Chałup? 🙂 Drące się dzieciaki zawsze drą się jak dla mnie i tak za cicho. Dzieci to dzieci, mają wakacje do cholery:) 20 lat temu sami piłowaliśmy mordy i nikomu to nie przeszkadzało. Starzy pili piwo i wszyscy mieli się znakomicie. Wszystko to stanęło mi dzisiaj przed oczami kiedy spacerowałem z browarem w
plastiku po plaży w Kołobrzegu. Nie widziałem nikogo kto byłyby tam na siłę. Męczył się. Wręcz przeciwnie, zaciesz po pachy. Drodzy piewcy relaksu kontemplacyjnego – nawet jeśli jesteśmy dla was parkiem jurajskim to musicie wiedzieć, że nas to bawi i nie jesteśmy przez to gorsi. Jesteśmy szczęśliwi a o to chodzi na wakacjach. Pozdro600:) Ps. połowa mojej playlisty w drodze po A1 nad morze to discopolo. Bawi mnie tak samo jak papierowa twarz Antoniego z pustką w dziurach na oczy, a ja lubię jak jest wesoło. Lubię też Carmen Georges’a Bizeta. Oczywiście to już druga połowa pendrajwa:) To pisałem ja, Janusz Chajzer:)”
– napisał Filip.

Teraz dziennikarz ponownie postanowił odnieść się do negatywnych komentarzy polskich gwiazd na temat wczasów nad Bałtykiem.

Chajzer przebywa aktualnie na wakacjach we Władysławowie. Zachwycony swoim wypoczynkiem zadrwił z kolegów- celebrytów zamieszczając mocny wpis:

Szeroko uśmiecham się do spiętych celebrytów jadących na fejsbuniu po wakacjach nad polskim morzem ?Że jest głośno. No jest. Wydaje mi się, że w 1989 czy tam w 1991 nie należałem do cichych dzieci i w wakacje z rodzicami w Łebie na campingu INTERCAMP raczej specjalnie się nie wyciszałem ? a jakoś wyszedłem na ludzi (chyba) ? Że Janusze, Grażyny i 500+… Jeśli dzięki 500+ polskie dzieciaki pierwszy raz w życiu mogą zobaczyć ten cud natury to wspieram ten projekt całym sercem. Nawet jeśli będą się przy tym drzeć ryła na plaży i sypać mi piachem na ręcznik ? wytrzepię ?W każdym z nas głębiej bądź płyciej siedzi Janusz z Grażką i im szybciej to sobie uświadomimy tym życie bez zaparć stanie się lżejsze ? Że tłok i parawany? Miejsca jest tyle że każdy znajdzie plażę dla siebie. Wczoraj leżałem plackiem w Chałupach w towarzystwie może 20 (ubranych?) osób (licząc po horyzont). Jest bezpiecznie i kasa zostaje w PL ? tylko, że sporo tej kasy. No fakt, tanio nie jest. Tu gdzie jestem to już w ogóle ? Dużo pracuje, mało odpoczywam, więc to akceptuję, ale za to takiego hotelu to ja jeszcze nad naszym morzem nie widziałem. Obłęd ?jak by nie było – jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. A teraz skary na nogi i na GOFERA z bitą & jagodami marsz ?”- podsumował Chajzer.

Co myślicie o tym wpisie? Zgadzacie się z nim?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej