Filip Chajzer zmaga się z ciężką chorobą – dziennikarz zdobył się na szczere wyznanie!

18 maja 2021
Przez: : MC

Filip Chajzer umieścił na swoim Instagramie przejmujący wpis, w którym wyznał, że zmaga się z depresją. Szczere wyznanie poruszyło serca internautów, którzy zasypali dziennikarza słowami wsparcia.

Zobacz także: Urocze zdjęcie Filipa sprzed lat

Filip Chajzer kariera

Filip Chajzer to obecnie jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju. Prezenter popularnego, śniadaniowego programu Dzień dobry TVN cieszy się dużą sławą, a jego reportaże oglądają tysiące osób. Wiele z nich spotkało się ze skrajnym odbiorem, nie mniej jednak Filip wciąż prężnie działa w mediach i stale się rozwija. Widzowie z pewnością kojarzą go również jako prezentera takich produkcji jak Mali giganci czy Dom marzeń. Ponadto w duecie ze swoim ojcem Zygmuntem wystąpili w 3. sezonie programu Ameryka Express.

Zobacz także: Fala hejtu dotknęła Chajzera

Depresja

Filip przeżył w swoim życiu naprawdę wiele. Spotkała go również ogromna tragedia związana ze stratą syna. Ponadto wylewający się ogrom hejtu oraz jak sam napisał, “tysiące komentarzy dziennie o tym, że powinienem się zabić” niewątpliwy wpłynęły na zdrowie dziennikarza. W związku z tym dziennikarz zdobył się na niezwykle osobiste i przejmujący wyznanie, w którym zdradził, że walczy z depresją.

“Od stycznia zeszłego roku mierzę się z depresją. Tylko moja rodzina i przyjaciele do tej pory wiedzieli na jakie dno ludzkiej psychiki spadłem. Terapia, leki. Poczucie własnej wartości na poziomie mułu. Strach przed wyjściem na ulice, Himalaje wysiłku żeby stanąć przed kamerą” – czytamy na początku wpisu.

W dalszej części czytamy, że Filip musiał zmierzyć się z ogromną masą hejtu i gróźb. Dziennikarz wiedział, że nie powinien tego czytać, jednak jak sam twierdzi, komentarze znajdowały się wszędzie i trudno było przed nimi uciec. Cały post możecie przecie zobaczyć poniżej:

W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia:

“Filip nie przestawaj w siebie wierzyć, jesteś super 🙌🏻👏🏼💪🏼♥️” – napisała Paulina Krupińska.

“Panie Filipie tylko silni ludzie potrafią przyznać się do swoich słabości.”

“Jeszcze będzie pięknie.. 🙌❤️ Zdrowia i siły dla Ciebie Filip i dla Wiktora! 🙏” – piszą internauci.

My również życzymy dużo siły i zdrowia!

źródło: Instagram Filip_chajzer

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej