Połącz się z nami

Filip Marcinek: [kim jest?, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Filip Marcinek: [kim jest?, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

Filip Marcinek to jeden z zawodników Fame MMA, który na co dzień związany jest z muzyką. Może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów, a ich liczba wciąż wzrasta. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze, a także karierze sportowej, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Filip Marcinek: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że popularny Filipek pochodzi z Krotoszyna, a urodził się 10 sierpnia 1995 roku. W związku z tym, w tym roku skończył 25 lat. Okazuje się, że jest nie tylko raperem i autorem tekstów, ale także doskonale radzi sobie podczas występów freestylowych. Co ciekawe, podczas jednego z nich zmierzył się nawet z Quebonafide – jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce.

Filip Marcinek: kariera

Filipek swoją profesjonalną karierę rozpoczął około 2013 roku. Jak już wspominaliśmy, dużą rozpoznawalność przyniosły mu bitwy freestylowe, gdzie mierzył się nawet z czołowymi nazwiskami polskiej rap sceny. Przychylność odbiorców zdobył gównie po wydaniu płyty Fifi. Rozdział dwudziesty. Do tej pory na rynku muzycznym ukazały się jego osiem albumów studyjnych. Najnowszy z nich nosi tytuł Bipolar. Za największe hity młodego rapera uznaje się ,,No make up’’, ,,Kochałem tylko raz’’, ,,Dementor’’ oraz ,,Idealista’’.

Filip Marcinek: Fame MMA

Marcinek należy do grona zawodników Fame MMA, którzy mają już za sobą debiut na ringu. Raper po raz pierwszy pojawił się tam podczas trzeciej organizowanej gali. Na kolejnej z nich, jego walka wywołała wielki aplauz publiczności, ponieważ zmierzył się w niej z cięższym od siebie o 26 kilogramów Łukaszem ,,Tomebem’’ Imiełowskim. Podczas Fame MMA 8, które odbędzie się już 21 listopada 2020 roku, Filipek zawalczy z Sobotą, czyli Michałem Sobolewskim. Zdaniem wielu ekspertów, pojedynek raperów może być naprawdę interesujący.

Filip Marcinek: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @filipek1995. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 151 tysięcy użytkowników.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry