Filip Robak: [wiek, kariera, Eurowizja Junior 2023, Instagram]

15 września 2023
Przez: : K.M.

Filip Robak to kolejny finalista programu Szansa na sukces Eurowizja Junior 2023. Poznajcie szczegółowe informacje na jego temat.

Filip Robak: wiek

Ten 11-letni chłopak w swojej karierze muzycznej ma już wiele osiągnięć. Jest laureatem wielu konkursów wokalnych zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Filip uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej w Katowicach, gdzie uczy się gry na pianinie, a w Studiu Artystycznym Banda Rabanda w Chorzowie uczy się śpiewu. Ponadto, chłopak muzykuje w młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej.

Oprócz muzyki Filip uwielbia malować oraz tworzyć własne stylizacje i stroje.

Filip Robak: kariera

Młody artysta wziął udział w szóstej edycji The Voice Kids Polska. Podczas Przesłuchań w ciemno wykonał utwór Permission To Dance koreańskiego zespołu BTS. Jurorzy byli oczarowani wokalem Filipa, a jego ostateczny wybór padł na trenera Dawida Kwiatkowskiego.

Filip Robak: Eurowizja Junior 2023

W niedziele 10 września w programie Szansa na sukces mieliśmy przyjemność oglądać starcie kolejnych uczestników, którzy pragną reprezentować nasz kraj podczas Eurowizji Junior 2023. Filip wykonał utwór zespołu Destiny’s Child — Stand Up For Love.

W tym samym odcinku wystąpiła również Gracjana Górka, która otrzymała Złoty Bilet. Oprócz nich do finału dostali się Leon Olek i Daria Malicka. Już w niedzielę 17 września wyłonieni zostaną ostatni, dwaj artyści, którzy zawalczą w finale 24 września. 21. edycja Eurowizji Junior w tym roku odbędzie się 26 listopada w Nicei.

Zobacz także: Leon Olek – szczegółowe informacje na temat młodego wokalisty

Filip Robak: Instagram

Filip prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą #filip.robak.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej