Połącz się z nami

Filip Zabielski: [wiek, Youtube, Fame czy Shame, Instagram]

Opisy gwiazd

Filip Zabielski: [wiek, Youtube, Fame czy Shame, Instagram]

Filip Zabielski bez wątpienia należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i lubianych młodych osób znanych z sieci. Aktualnie, wszyscy zainteresowani mogą poznać go jeszcze lepiej, ponieważ zdecydował się na udział w programie Fame czy Shame. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kim jest, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Filip Zabielski: wiek

Filip urodził się 11 kwietnia 1994 roku, a więc w tym roku obchodził swoje 24. urodziny. W sieci znajdziemy informacje, że urodził się, a także na co dzień mieszka w Warszawie. Nie da się ukryć, że ma opinię żartownisia. Wszystko dlatego, że zasłynął z filmików, na których robi pranki, czyli dowcipy popularne w Internecie, które cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Okazuje się również, że to on był założycielem i pomysłodawcą Domu TikTokerow.

Filip Zabielski: Youtube

Swój kanał na Youtube prowadzi już od jakiegoś czasu. Filmiki, które tam zamieszcza często mają nawet po kilkaset tysięcy odtworzeń. Oprócz tego, chłopak jest jednym z najpopularniejszych użytkowników TikToka w Polsce. Liczba jego obserwatorów wynosi tam aż 4,3 miliona. Jego aktywność śledzą użytkownicy z całego świata.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez FILIP ZALSKI 🤪 (@filipzabielski)

Filip Zabielski: Fame czy Shame

Fame czy Shame to nowa produkcja, którą możemy oglądać w Player.pl. Dziesięć młodych gwiazd internetu zamieszkało razem w pięknej willi. Jednakże, aby móc cieszyć się jej wszystkimi udogodnieniami będą musieli wykonywać przewidziane dla nich zadania. W roli prowadzących zadebiutują Saszan oraz Danny Ferrari. Prócz Zabielskiego, w programie biorą udział Michał Gała, Blondino, Wero Piątek oraz Marta Rentel.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez FIELSKI 🤪 (@filipzabielski)

Filip Zabielski: dziewczyna

W sieci znajdziemy dużo wspólnych zdjęć influencera z jego partnerką. Julia Łagowska – bo tak się nazywa, również cieszy się dużą liczbą obserwatorów i także aktywnie udziela się na serwisach społecznościowych. Wydaje się, że tworzą naprawdę zgraną parę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez FILIP SKI 🤪 (@filipzabielski)

Filip Zabielski: Instagram

Jego profil na Instagramie możemy wyszukać pod nazwą @filipzabielski. Na chwilę obecną liczba jego obserwatorów wynosi prawie 300 tysięcy!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez FILIP ZABIKI 🤪 (@filipzabielski)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry