Finał „40 kontra 20 2”: Tom i Tomek dokonali wyboru! Zaskakujące zakończenie programu!

17 stycznia 2023
Przez: : M.J

Za nami ostatni odcinek drugiego sezonu 40 kontra 20. Tom Grabowski i Tomasz Zarzycki po wielu tygodniach zdecydowali, z którą z uczestniczek chcą kontynuować swoją relację. Która z dziewczyn opuściła grecką rezydencję z partnerem u swojego boku? Decyzja seniora i juniora mogła zaskoczyć widzów. Finał miłosnego reality-show przeszedł już do historii.

Druga edycja 40 kontra 20

Za nami długo wyczekiwany finał drugiej edycji 40 kontra 20 i ostatni dzień w greckiej rezydencji, w której nie brakowało miłosnych uniesień, romantycznych chwil, czy emocjonujących gier i zabaw oraz rozmów pomiędzy uczestnikami.

Na słonecznej Krecie zamieszkało dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to 44-letni Tom Grabowski-przedsiębiorczy, doświadczony i umiejący sprostać każdej zachciance płci przeciwnej. Drugi to 28-letni Tomasz Zarzycki, który oczarował niektóre uczestniczki swoim chłopięcym urokiem. Niejednokrotnie powodował, że serca kobiet zamieszkujących na glampingu biły mocniej.

Po wielu tygodniach to programowy junior jako pierwszy ogłosił, z kim wchodzi do finału. W ostatecznej rozgrywce znalazły się Kasia i Magda, a Monika musiała przełknąć gorycz porażki i pożegnać się z programem. Następnie dowiedzieliśmy się, którą z trójki kobiet pożegnał Tom. Choć decyzja ta nie należała do najłatwiejszych, to niestety reguły tego programu się nieubłagane. Do wielkiego finału junior i senior mogli zaprosić tylko dwie dziewczyny. Decyzją Grabowskiego to Dżoana musiała pożegnać się z marzeniami o związku z Tomem, a w grze o jego serce pozostały Amira i Amello.

ZOBACZ TAKŻE: ”40 kontra 20 2”: Kasia nadal ma żal do Magdy! Padły mocne słowa i oskarżenia!

Tuż przed podjęciem ostatecznej decyzji uczestnicy wraz ze swoimi wybrankami mieli czas na spędzenie kilku chwil tylko we dwoje. Była przejażdżka kabrioletem, galop końmi po plaży, emocje na skuterze wodnym, czy randka w restauracji z obłędnym widokiem, który towarzyszył uczestnikom przez kilka tygodni.

Tym razem finał 40 kontra 20 odbył się na pięknej greckiej plaży. Czyje usta splotły się w finalnym pocałunku? Które z pań opuściły program w towarzystwie zdobytych mężczyzn?

Finał drugiej edycji 40 kontra 20

Minione tygodnie były ekscytującą podróżą dla wszystkich uczestników. Jednak Tom i Tomek musieli dokonać ostatecznego wyboru. Do której z uczestniczek ich serca zabiły mocniej? Jako pierwszy swoją decyzję ogłosił Tomek. Najpierw zaprosił do siebie Magdę, której nie mógł obiecać miłości i tym samym ona opuściła Grecję jako singielka. Wybór Tomka to Kasia. Natomiast Tom odrzucił uczucia Amello i wybrał Amirę.

Spodziewaliście się, że to Kasia i Amira wygrają wyścig o serce Tomka i Toma?

Źródło: tvn7 / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej