Połącz się z nami

FINAŁ „Hotel Paradise 4”: Która para wygrała? ROZBITA KULA!!!

Kto wygrał Hotel Paradise 4?

Rozrywka

FINAŁ „Hotel Paradise 4”: Która para wygrała? ROZBITA KULA!!!

6 grudnia widzowie w końcu poznali zwycięzców 4. edycji Hotelu Paradise. Która para zdobyła główną nagrodę i kto odważył się rozbić złotą kulę?

Finał 4. edycji Hotelu Paradise

Kolejny fał randkowego reality-show za nami. Widzowie w końcu poznali zwycięską parę, która stanęła na ścieżce lojalności. Kto wygrał główną nagrodę i czy ktoś odważył się rozbić złotą kulę?

Hotel Paradise to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych reality-show w ostatnim czasie. Tej jesieni widzowie śledzili losy uczestników 4. edycji programu. Wśród mieszkańów hotelu na Zanzibarze znaleźli się m.in. Wiktoria, Miłosz, Launo, Przemek, Natka, Nana, Łukasz, Darek, Sara, Mike, Vanessa, Mati i wielu innych.

Tuż przed wielkim finałem i ostatnią Puszką Pandory odpadły dwie pary. Najpierw w konkurencji najgorzej poradzili sobie Wiki i Miłosz, a w kolejnym dniu pozostali uczestnicy wytypowali, że Vanessa i Mati nie zasłużyli na finał. Po Pandorze byli mieszkańcy hotelu zdecydowali, że w wielkim finale znaleźli się Sara w parze w Michałem oraz Nana i Łukasz. Która z tych par wygrała główną nagrodę?

Kto wygrał Hotel Paradise 4?

O tym, która z par zasługuje na wygraną decydowali byli uczestnicy Hotelu Paradise 4. Do walki w finale stanęli Sara i Michał oraz Nana i Łukasz. Jako pierwsza wybierała Wiktoria, która wybrała Sarę i Mika. Miłosz dokonał takiego samego wyboru, jak jego partnerka. Ku zaskoczeniu, Maria stanęła za Sarą i Michałem. Natka wybrała Nanę i Łukasza, podobnie ja Launo. Janek, Mateusz i Vanessa stanęli za Sarą i Mikiem. Inga również wybrała Sarę i Michała. Darek był lojalny wobec przyjaciół i wybrał Nanę i Łukasza, podobnie jak Kuba. Oha natomiast stanęła za Sarą i Mikiem. Kasia wybrała Nanę i Łukasza, a Łuki Sarę i Michała. Przemek wybierał jako ostatni. Sara i Michał wygrali 4. edycje Hotelu Paradise!

Zobacz także: Sara była w związku będąc w Hotelu Paradise 4!

Ścieżka lojalności była bardzo emocjonująca. Sara rozbiła kulę na 90 tysiącach!

Źródło: tvn7, Instagram Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry