FINAŁ „Hotel Paradise All Stars”: Kto wygrał? Takiego zakończenia jeszcze nie było!

11 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Za nami kolejny sezon Hotelu Paradise, w którym tym razem udział wzięli uczestnicy poprzednich edycji. Do wielkiego finału Hotel Paradise All Stars dotarły dwie pary – Nana i Blondino oraz Julia i Grzegorz. Której z nich udało się stanąć na Ścieżce Lojalności i tym samym wygrać główną nagrodę? Zaskakujące zakończenie sezonu!

Ostatni odcinek Hotel Paradise All Stars

Gwiazdorska edycja Hotelu Paradise dobiegła końca. Dobrze znani widzom uczestnicy programu przez kilka tygodni, rozmyślali nad strategią, zawierali pakty, a także tworzyli relacje, które były nie tylko oparte na sojuszach, ale także na uczuciach. W tej edycji nie brakowało związków, w których zaiskrzyło, co doskonale było widać w relacji Julii i Grzegorza, czy Sary i Mikołaja.

W programie pojawiło się wielu uczestników poprzednich edycji Hotelu Paradise, jednak nie każdemu było dane na dłużej zagościć w progach kolumbijskiej willi. Tuż przed finałową rozgrywką z Hotelem Paradise pożegnali się Artur i Wiktoria, a zaraz za nimi Luiza i Łukasz.

W ostatniej Pandorze udział wzięły już tylko trzy finałowe pary: Maurycy i Ania, Nana i Blondino, a także Grzegorz i Julia. Po gradobiciu pytań, które często były niewygodne, wyłoniono dwie pary, które walczyły o przejście Ścieżką Lojalności. Tym samym z programem decyzją byłych uczestników Hotel Paradise All Stars pożegnali się Ania i Maurycy, a do wielkiego finału awansowali Nana i Blondino oraz Julia i Grzegorz.

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise All Stars”: Julia i Grześ są razem po programie?

Która para stanęła na Ścieżce Lojalności / fot. Instagram.

Kto wygrał Hotel Paradise All Stars?

Wielki finał jak zawsze poprowadziła Klaudia El Dursi, bez której ciężko już sobie wyobrazić Hotel Paradise. Zasady finału pozostały niezmienione. Byli mieszkańcy kolumbijskiej willi podchodzili do pary, która ich zdaniem powinna stanąć na Ścieżce Lojalności.

Tym samym za Grzegorzem i Julią stanęli: Mikołaj, Miłosz, Luiza, Dominika, Maurycy, Ania, Sara i Łukasz.

Natomiast Nana i Blondino mogli liczyć na głos: Basi, Wiktorii, Kornelii, Kamila, oraz Artura.

Zwycięzcami Hotel Paradise All Stars zostali Grzegorz i Julia.

Jednak tym razem nie było mowy dzieleniu się główną wygraną. Związek zwycięzców przeszedł ostateczną próbę na Ścieżce Lojalności i po raz trzeci w programie została rozbita Złota Kula. Julia zdecydowała się tym samym ukarać swojego partnera za jego niektóre zachowania w Hotelu Paradise, rozbijając Złotą Kulę na polu 100 tys. złotych.

Spodziewaliście się takiego zakończenia?

Źródło: tvn.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej