Połącz się z nami

FINAŁ „Hotelu Paradise”! Która para wygrała pierwszą polską edycję?

News

FINAŁ „Hotelu Paradise”! Która para wygrała pierwszą polską edycję?

Po wielu tygodniach program „Hotel Paradise” dobiegł końca. Poznaliśmy sporo osób, które zdecydowały się wziąć udział w tym reality-show. Jedni z nich przyszli do programu po miłość, inni po wielkie pieniądze. Do finału dotrwały tylko dwie pary. Która z nich stanęła na Rajskiej Ścieżce i czy wykazała się lojalnością? Zobaczcie! FINAŁ „Hotelu Paradise”!

Tydzień finałowy już za nami. Losy uczestników mogliśmy śledzić na naszych ekranach przez 8 tygodni. Nie brakowało wzruszających momentów, uniesień i miłosnych wyznań. Byliśmy również świadkami intryg, sojuszy i kłótni, a w rajskim hotelu życie toczyło się swoim torem. Można śmiało powiedzieć, że to właśnie ostatnie dni w rajskim hotelu przyniosły widzom tego formatu największe emocje. Już na początku finałowego tygodnia, dzień po Rajskim Rozdaniu, podczas którego odpadł Maciej, sprawy nabrały szybszego obrotu.

W poniedziałek z „Hotelem Paradise” musieli się pożegnać Matt i Ania. We wtorek hotel opuścili Marta i Łukasz. Środa również była dniem eliminacji i po decyzji Marietty i Chrisa o finał nie zawalczą Ola z Szymonem. Ostatnią parą, która musiała obejść się smakiem, byli Adam i Viola. To oni pożegnali się z programem poprzez głosowanie byłych uczestników programu po bardzo emocjonującej Puszcze Pandory.

Dwie finałowe pary to Marietta i Chris oraz Latino i Martyna. Na czym polegało finałowe starcie? Zobaczcie!

FINAŁ „Hotelu Paradise” ZASADY!

O tym, która para wejdzie do ścisłego finału, zadecydowali byli mieszkańcy hotelu. Jednak końcowe starcie również nie było tak oczywiste, bo dwójkę uczestników od głównej wygranej, czyli 100 tysięcy złotych, dzieliło osiem kroków. Ten test lojalności był naprawdę bardzo emocjonujący.

„Finałowa para stanie na Rajskiej Ścieżce. Od głównej wygranej dzieli tę dwójkę osiem kroków. W każdej chwili każde z nich może zdecydować czy podąża z partnerem do samego końca i kierując się lojalnością oraz uczuciem i dzieli się z nim pieniędzmi, czy też jedno z nich wcześniej upuszcza trzymaną w rękach złotą kulę i zabiera pieniądze tylko dla siebie. Wraz z każdym kolejnym krokiem, wygrana rośnie. Patrząc sobie głęboko w oczy przez minutę, podejmują decyzję, sprawdzając, czy mogą zaufać drugiej osobie”

Która para wygrała pierwszą polską edycję?

Byli uczestnicy kolejno stawali za parą, która według nich powinna wejść do ścisłego finału.

Za Chrisem i Mariettą stanęli: Matt, Viola, Adam, Maciej, Marta, Sandra, Ania!

Za Latino i Martyną stanęli: Szymon, Ola, Łukasz!

Tym samym do ścisłego finału dostali się Chris i Marietta. Przed nimi była do przejścia jeszcze Ścieżka Lojalności, a osiem kroków dzieliło finalistów od głównej nagrody, którą w „Hotelu Paradise” było 100 tysięcy złotych!

Ile warte jest ich uczucie? Jak się okazało, każde z nich przeszło Ścieżką Lojalności do końca i tym samym podzielili się wygraną!

Kibicowaliście tej parze? A może waszym zdaniem, to właśnie Latino i Martyna powinni zawalczyć o główną nagrodę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry