Połącz się z nami

FINAŁ “Love Island 4”: Która para wygrała 100 tysięcy złotych? Zobaczcie, jak wybrali widzowie!

Finałowe pary w Love Island 4.

Rozrywka

FINAŁ “Love Island 4”: Która para wygrała 100 tysięcy złotych? Zobaczcie, jak wybrali widzowie!

Miłosne reality-show stacji Polsat po raz czwarty dobiegło końca. Po wielu tygodniach widzowie wybrali jedną parę, która ma największą szansę na miłość i udany związek poza hiszpańską willą. Która para wygrała nie tylko miłość ale i 100 tysięcy złotych? Finał Love Island był pełen emocji.

Love Island 4

Czwarty sezon Love Island właśnie dobiegł końca. Od 31 sierpnia widzowie śledzili losy kilkunastu uczestników, którzy zamknięci w hiszpańskiej willi otoczonej kamerami nawiązywali relacje. Do programu bardzo często wchodzili nowi uczestnicy, jednak nie każdy z nich opuszczał program z drugą połówką u swojego boku. Zasady programu były bardzo proste – osoba bez pary miała 30 minut na spakowanie swojej walizki.

Pary w finale Love Island 4

Nie da się ukryć, że ta edycja była pełna zwrotów akcji. Konfiguracja duetów bardzo często ulegała zmianie, jednak w wielkim finale mogły znaleźć się tylko trzy pary. Przypomnijmy, że przed wielkim finałem hiszpańską willę opuścili Ola i Dawid, a następnie Alex i Jurek. Finałowe pary, które zdobyły największą sympatię widzów i tym samym stanęły w walce o 100 tysięcy złotych to Magda i Wiktor, Aleksandra i Adrian oraz Paulina i Andrzej.

Zobacz także: Kto wygrał 3. edycję Love Island. Wyspa Miłości?

Love Island 4.
Wiktor i Magda.
Love Island 4.
Adrian i Aleksandra.
Love Island 4.
Andrzej i Paulina.

W sieci na profilu programu w mediach społecznościowych widzowie nie ukrywali, za którą z par trzymają kciuki. Tuż przed rozstrzygnięciem programu każda z par stanęła naprzeciwko siebie i patrząc sobie głęboko w oczy, wyznała sobie miłość. Wówczas mogliśmy zauważyć, że każdy z duetów na Wyspie Miłości znalazł swoją drugą połówkę, jednak zwycięska para mogła być tylko jedna. Jak wybrali widzowie?

Zwycięzcy Love Island 4

Najgorętszy wieczór na Wyspie Miłości już za nami. Karolina Gilon po raz ostatni w tej edycji programu, wkroczyła do willi. Trzy finałowe pary dowiedziały się, która spośród nich podbiła serca widzów. Zwycięska para stanęła przed wyborem: miłość czy pieniądze. W finałowym odcinku także  przypomnieliśmy sobie historie związków  i ich nie zawsze najprostszej drogi do prawdziwego uczucia i finału programu.

Zobacz także: Wiktor ma brata bliźniaka! Są identyczni!

Widzowie zdecydowali, że na trzecie miejsce zasługują Paulina z Andrzejem, którzy nie mieli łatwej drogi w programie, ale uczucie w ich przypadku zwyciężyło.

Na drugim miejscu uplasowali się Aleksandra i Adrian.

Natomiast 4. edycję Love Island decyzją widzów wygrali Magda i Wiktor! Zwycięzcy postanowili podzielić się wygraną, która wynosiła 100 tysięcy złotych!

Zgadzacie się z wyborem widzów?

Źródło: Polsat / Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry