FINAŁ „Love Island 5”: Która para wygrała? Tak zdecydowali widzowie!

10 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Miłosne reality-show stacji Polsat po raz piąty dobiegło końca. Za nami najgorętszy wieczór na Wyspie miłości. Karolina Gilon po raz ostatni odwiedziła uczestników i tym samym przekazała im, która para decyzją widzów wygrała finał Love Island 5. Patrycja i Mikołaj, Ola i Piotrek, czy Josie i Kuba? Poznajcie zwycięzców piątej edycji!

Love Island 5

Tuż przed samym finałem z programem musiały pożegnać się aż trzy pary. Decyzją widzów 30 minut na spakowanie swoich walizek mieli Ania i Włodek oraz Laura i Jurek. Następnie z programem musieli pożegnać się Sandra i Jakub.

Zobacz także: Którą parę typują widzowie? Wybrali swoich ulubieńców z Love Island!

Ola i Piotrek, Patrycja i Mikołaj oraz Josie i Kuba dotarli do ostatniego odcinka piątek edycji programu Love Island. Wyspa miłości. Przez wiele tygodni mogliśmy śledzić, jak rozwijają się ich relacje. Pary otwarcie mówiły o wspólnej przyszłości poza Wyspą i nie szczędzili sobie przy tym romantycznych wyznań. Tradycją na Wyspie miłości stały się już romantyczne wyznania finałowych par.

“Gdy tylko cię zobaczyłem nie mogłem oderwać wzroku od twoich pięknych niebieskich oczu i szczerego uśmiechu “– wyznał Piotrek.

Mikołaj przyznał, że jego serce, z każdą kolejną chwilą spędzoną z Patrycją, wypełnia się jeszcze większym uczuciem. Wyspiarka powiedziała to samo i dodała, że przy nim czuje się szczęśliwa i spełniona i nie może doczekać się ich wspólnej przyszłości. Kuba zdecydował się na wyznanie Josie miłości, a co więcej wręczył swojej partnerce własnoręcznie zrobiony pierścionek.

Po wielu tygodniach spędzonych w hiszpańskiej willi nadszedł w końcu dzień ogłoszenia decyzji. To właśnie od widzów Love Island zależało, która z par stanęła przed wyborem: miłość czy pieniądze! W ostatnim odcinku nie brakowało romantycznych randek oraz zabawnych wspomnień i poruszających fragmentów piątej edycji programu.

Finaliści Love Island 5.
Josie i Kuba.
Finaliście Love Island 5.
Patrycja i Mikołaj.
Finaliście Love Island 5.
Piotrek i Ola.

Finał Love Island 5

Karolina Gilon po raz ostatni pojawiła się w hiszpańskiej willi i tym samym ogłosiła decyzję. Trzy finałowe pary dowiedziały się, która spośród nich podbiła serca widzów. Trzecie miejsce zajęli Ola i Piotrek. Na drugim miejscu na podium uplasowali się Patrycja i Mikołaj. Natomiast zwycięzcami Love Island zostali Josie i Kuba!

Zwycięski duet musiał podjąć jeszcze decyzję. To do Kuby należał wybór – miłość czy pieniądze? Decyzja nie mogła być inna i tym samym zwycięzcy podzielili się wygraną, która wynosiła 100 tysięcy złotych!

Zgadzacie się z decyzją widzów?

Źródło: Materiały prasowe/ Instagram Love Island / Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej