Finał Miss Polski 2019 [kiedy, data, kandydatki, finał]

13 listopada 2019
Przez: : mt

Finał Miss Polski 2019 zbliża się wielkimi krokami! Jeden z bardziej popularnych konkursów odbędzie się na początku grudnia. Poniżej sprawdzicie kiedy dokładnie i gdzie będziecie mogli obejrzeć to wydarzenie. Koniecznie sprawdźcie też kandydatki Miss Polski 2019! Wśród finalistek aż cztery przedstawicielki Dolnego Śląska.

Miss Polski 2019 data gdzie obejrzeć

Zapewne jesteście ciekawi kiedy rozstrzygnie się konkurs Miss Polski 2019. Finał 30. edycji Narodowego Konkursu Piękności odbędzie się już 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Katowicach. W tym miejscu 24 kandydatki zaprezentują się sporej liczbie osób obecnych na widowni.

Jak wiadomo, nie wszyscy mogą obejrzeć to na żywo, dlatego będzie okazja na sprawdzenie tego wydarzenia w domu. Dokładnie na antenie Telewizji Polsat. Niestety jeszcze nie wiadomo o której godzinie będzie można obejrzeć konkurs Miss Polski 2019, jednak ta informacja powinna się niedługo ukazać, umieścimy później tę informację w artykule.

Pamiętajcie, że transmisja online w internecie raczej nie będzie dostępna.

Finał Miss Polski 2019 poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Dodatkowo, wystąpią również polskie gwiazdy, między innymi: Kombii, Sylwia Grzeszczak oraz Grzegorz Hyży.

Finał Miss Polski 2019 kandydatki

Już 8 grudnia 24 kandydatki na Miss Polski 2019 spotkają się w Katowicach. Co ciekawe, aż cztery z nich pochodzą z Dolnego Śląska.

Na oficjalnym Instagramie Miss Polski znajdziecie pełną listę uczestniczek wraz ze zdjęciami. Jesteście ciekawi, która z pań zdobędzie tytuł Miss Polski 2019? Dowiemy się tego już 8 grudnia!

Miss Polski 2018 kto wygrał

Miss Polski 2018 – W 2018 roku tytuł powędrował do 27-letniej wówczas Olgi Buławy. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, od kilku lat pracuje w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz