Połącz się z nami

FINAŁ „Tańca z Gwiazdami”! Zobaczcie, kto wygrał Kryształową Kulę!

FINAŁ „Tańca z Gwiazdami”

Rozrywka

FINAŁ „Tańca z Gwiazdami”! Zobaczcie, kto wygrał Kryształową Kulę!

11. edycja „Tańca z Gwiazdami” bez wątpienia należała do wyjątkowych. Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany już na samym początku programu. Pomimo przełożenia show na jesień, wcale nie było lepiej. Wielki finał „Tańca z Gwiazdami” odbył się z wyprzedzeniem i to właśnie 23 października poznaliśmy zwycięską parę! Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, czy Edyta Zając i Michał Bartkiewicz? Zobaczcie!

Obecna edycja programu musiała zostać skrócona ze względu na pandemię i kolejne zachorowania uczestników na koronawirusa. Na Instagramie w oficjalnym komunikacie mogliśmy przeczytać:

„W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka.”

FINAŁ „Tańca z Gwiazdami”!

Zobaczcie również: Wieniawa i Zając tuż przed finałem „Tańca z Gwiazdami” unikają sią! Która z nich wygra?

Na tanecznym parkiecie w walce o Kryształową Kulę stanęły dwie pary-Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Która z nich podbiła serca jurorów oraz telewidzów i wygrała finał „Tańca z Gwiazdami”?

FINAŁ „Tańca z Gwiazdami”!

Tegoroczny finał „Tańca z Gwiazdami” różnił się od poprzednich edycji. Na parkiecie nie zobaczyliśmy wszystkich par, które brały udział w programie. Co więcej, odbył się on również bez udziału publiczności, jednak nie brakowało emocjonujących momentów. Finałowy odcinek otworzyły Kayah z Viki Gabor swoim utworem „Ramię w ramię”.

FINAŁ „Tańca z Gwiazdami” pierwszy finałowy taniec: wybrany przez jurorów

Julia i Stefano zatańczyli Jive’a, a ten taniec wybrał dla nich sam Michał Malitowski. Juror wymyślił dla nich również choreografię. Za swój występ otrzymali 29 punktów!

Edyta i Michał zatańczyli Tango. Choreografię wymyśliła dla nich sama Iwona Pavlović. Para za swój taniec dostała okrągłe 30 punktów!

Po pierwszej rundzie prowadziła Julia Wieniawa 53% – 47%.

FINAŁ „Tańca z Gwiazdami” drugi finałowy taniec: freestyle

Freestyle w wykonaniu Julii i Stefano był niezwykle wzruszający.

” Było po prostu wspaniale”– Andrzej Grabowski

„Jestem pod wielkim wrażeniem”– Michał Malitowski

„Wprowadziłaś nas w inną krainę. Brak słów”– Iwona Pavlović

Ten taniec został oceniony na 30 punktów.

Edyta tym tańcem rozliczyła się ze swoim nieudanym małżeństwem do piosenki „Taneczna melodia”. Niezwykle emocjonujący występ został również pochwalony przez jury:

„Podoba mi się, że reagujesz bardzo ładnie na muzykę”– Michał Malitowski.

„Kolejne absolutnie wyjątkowe show”– Iwona Pavlović.

„Obojętnie jakim wynikiem zakończy się finał, to Ty tańcz, tańcz, tańcz”– skwitował Andrzej Grabowski.

Za Freestyle Edyta i Michał dostali 29 punktów!

FINAŁ „Tańca z Gwiazdami” trzeci finałowy taniec!

Julia i Stefano zatańczyli wybrany przez siebie taniec, a była nim Cha-Cha do piosenki z filmu „Dirty dancing”. Ostatni taniec pary w programie został oceniony na 30 punktów!

Edyta i Michał na swój ostatni taniec wybrali Walca Wiedeńskiego. Po raz kolejny Edyta wzruszyła jurorów do łez. Ostatni taniec pary w programie został oceniony również na 30 punktów!

Po trzech tańcach na prowadzenie wysunęli się Edyta Zając i Michał Bartkiewicz 55%- 45%!

O tym, kto wygrał 11. edycję programu „Tańca z Gwiazdami” zdecydowali widzowie. Tym samym Kryształowa Kula głosami widzów trafiła w ręce Edyty Zając i Michała Bartkiewicza!

Zaskoczeni? Też głosowaliście na tę parę!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry