Połącz się z nami

Finalista „The Voice of Poland” i uczestniczka „Top Model” zostaną rodzicami!

Tadeusz Seibert oświadczył się ukochanej.

Z życia gwiazd

Finalista „The Voice of Poland” i uczestniczka „Top Model” zostaną rodzicami!

Kolejna para ogłosiła szczęśliwą nowinę i już niebawem dołączy do pokaźnego grona gwiazd, które na świecie po raz pierwszy przywitają swoje pociechy. Tadeusz Seibert był finalistą programu The Voice of Poland, a jego partnerkę mogą bez wątpienia kojarzyć fani programu Top Model. Zobaczcie, jak prezentuje się przyszła mama!

Tadeusz Seibert

Choć od najmłodszych lat występował na scenach w całej Polsce, to większemu gronu publiczności Tadeusz dał się poznać biorąc udział w 10. edycji programu The Voice Poland. Wówczas trafił do drużyny Margaret, która doprowadziła go do samego finału. Po główną nagrodę sięgnęła Alicja Szemplińska niemniej jednak Tadzik nie zrezygnował ze swojej pasji. Co więcej, na co dzień uczy śpiewu.

Zobacz także: Zaskakujące plany Tadzika z The Voice

W programie Tadeuszowi towarzyszyła jego partnerka, którą widzowie mogą znać z takich produkcji jak: Top Model, czy Mistrzowskie cięcie.

Kim jest Gabriela Pacholarz?

Gabrysię mogą kojarzyć fani programu Top Model. Wówczas miała 19-lat, kiedy spróbowała swoich sił w tym najpopularniejszym modowym show, z którym pożegnała się w szóstym odcinku. Pacholarz w swoim życiu poszła całkowicie inną drogą i obecnie spełnia się w roli fryzjerki. Narzeczoną Tadeusza mogliśmy również oglądać w programie Mistrzowskie cięcie.

19-letnia Gabriela w programie Top Model.

Okazuje się, że już niebawem na świecie Tadeusz i Gabriela przywitają swoją pierwszą pociechę. Zobaczcie, w jaki sposób ogłosiła to przyszła mama.

Tadeusz Seibert i Gabriela Pacholarz zostaną rodzicami

Na profilu Gabrieli pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała swój widoczny ciążowy brzuszek. Jak zaznaczyła w komentarzu, czekała na tę rolę całe życie i dziś jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem.

„Czekałam na to całe swoje życie 😍🤰🏼 I dziś jestem najszczęśliwsza pod słońcem ☀️Tak! Będę mamą ❤️❤️💐”

Pod zdjęciem przyszłej mamy pojawiło się mnóstwo gratulacji nie tylko od internautów, ale również od Alicji Szemplińskiej oraz Rafała Szatana. Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do tych wszystkich wpisów. Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Źródło: Instagram Gabrieli Pacholarz / Tadeusza Seiberta

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry