Połącz się z nami

Finałowa suknia Klaudii El Dursi. Prowadząca „Hotel Paradise” przyćmiła cały show!

finałowa suknia klaudii el

Moda i uroda

Finałowa suknia Klaudii El Dursi. Prowadząca „Hotel Paradise” przyćmiła cały show!

Już dzisiaj ostatni odcinek reality-show „Hotel Paradise”. Nie da się ukryć, że poza uczestnikami wzrok przyciąga finałowa suknia Klaudii El Dursi. Prowadząca jak zwykle zachwyciła doborem stylizacji!

Wieczorowa suknia Klaudii El Dursi zrobiła wrażenie na wszystkich. Chociaż w każdym odcinku reality-show Klaudia prezentowała się pięknie, tego dnia gospodyni „Hotel Paradise” wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Już 19 listopada o 20.30 na antenie stacji TVN7 rozpocznie się wielki finał programu „Hotel Paradise”. W ostatnim odcinku widzowie poznają zwycięzców drugiej polskiej edycji reality-show. Jak wiadomo, w ścisłym finale znalazły się dwie pary, Ata i Artura, a także Sonia i Łukasz. Tylko jedna z tych par ma szansę wygrać główną wygraną w wysokości 100 tys. złotych. Jeśli zwycięzcy wykażą się lojalnością, będą mogli podzielić się nagrodą po połowie. W innym przypadku jedna osoba może odejść z niczym. Już wcześniej w sieci pojawiły się komentarze, że prawdopodobnie jeden z uczestników rzuci kulą. Zobacz: Finał „Hotelu Paradise 2” Uczestnik rozbije złotą kulę?! Internauci nie mają wątpliwości, kto to zrobi! Czy faktycznie tak będzie, przekonamy się już wieczorem.

Finałowa suknia Klaudii El Dursi

Już niebawem zostanie wyemitowany ostatni finałowy odcinek drugiego sezonu „Hotel Paradise”, w którym dowiemy się, która para zwycięży. Od początku emisji polskich edycji reality-show prowadzącą program była Klaudia El Dursi.

31-latka zdobyła popularność dzięki udziałowi w ósmej edycji „Top Model”. Niedługo po zakończeniu udziału w programie modelka otrzymała propozycję poprowadzenia kontrowersyjnego reality-show. Klaudia pojawiała się w każdym odcinku „Hotelu Paradise” i zawsze zachwycała zarówno uczestników, jak i widzów nienagannym wyglądem i zjawiskowymi kreacjami. Nie inaczej będzie podczas finału drugiej edycji „Hotel Paradise”. W tym wyjątkowym odcinku El Dursi pojawi się w pięknej, złoto-czerwonej sukni, która oczaruje wszystkich.

A jak Wam podoba się finałowa suknia Klaudii El Dursi? Nie da się ukryć, że zarówno kreacja, jak i sama uroda prowadzącej „Hotel Paradise” zrobiły wrażenie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry