Połącz się z nami

Finałowy skład „Hotelu Paradise” jest znany? Maciek wszystko zdradził jednym zdjęciem!

Rozrywka

Finałowy skład „Hotelu Paradise” jest znany? Maciek wszystko zdradził jednym zdjęciem!

Pod koniec kwietnia widzowie w końcu dowiedzą się, która z par wygrała reality- show. Jednak wszystko wskazuje na to, że finałowy skład „Hotelu Paradise” jest już znany. Czyżby Maciek zdradził tę tajemnicę?

„Hotel Paradise” to polska wersja amerykańskiego programu „Paradise Hotel”, który emitowany jest w USA od 2003 roku. Przez te wszystkie lata zostało nagranych ponad 50 edycji tego formatu, w 14 krajach na całym świecie.

W tym roku stacja TVN wyemitowała pierwsza edycja tego formatu. Polska wersja reality- show szybko zyskała rzeszę stałych fanów, którzy śledzą losy bohaterów.

Format programu zbliżony jest do wyemitowanego w poprzednim sezonie „Love Island” konkurencyjnej stacji. Tu jednak zdaje się, że uczestnicy są bardziej zdeterminowani i wielu z nich liczy na wygraną. Bardziej od znalezienia miłości, zależy im na zwycięstwie. W związku z tym powstają sojusze, intrygi i manipulacje.

Jednym z największych graczy, który jak nikt inny próbuje manipulować pozostałymi uczestnikami jest Adam. Dzięki jego intrygom z programu odpadła już mi.in. Lexi i Sandra. Czy mężczyźnie uda się dotrzeć do finału, czy jednak w którymś momencie powinie mu się noga i będzie zmuszony opuścić balijską wyspę?

Finałowy skład „Hotelu Paradise” jest znany?

Tego widzowie jeszcze nie wiedzą. Natomiast zdaje się, że finałowy skład „Hotelu Paradise” jest już znany. Wszystko to za sprawą Maćka, który opublikował zdjęcie, na którym prawdopodobnie pozują finaliści programu. Co ciekawe, na zamieszczonej fotce brakuje Adama i Violi! Czyżby jednak tej parze nie udało się dotrzeć do finału „Hotel Paradise”?


„Ekipa z balijskiego jeepa 😂
Jedno z unikatowych zdjęć już „w cywilu”, korzystając z uroków tej pięknej wyspy do ostatniej minuty! Tęsknię – i za pogodą, i za wami ❤️
Czy po drugiej stronie aparatu stoi druga połowa mojej (naszej) pary? 🤔”

Internauci sugerują, że na zdjęciu pojawił się finałowy skład „Hotelu Paradise”. Dla jednych to dobra wiadomość, gdyż w tym składzie brakuje Adama i Violi. Jednak dla fanów tej pary taki finał nie jest tym wymarzonym. Z kim natomiast do finału dojdzie Maciek?

Jak myślicie, rzeczywiście w finale znajdą się 4 pary?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry