Flesz Fashion Night 2019 – Julia Wieniawa najlepsza stylizacja!

4 września 2019
Przez: : al.sobieraj

3 września miał miejsce już 8 Flesz Fashion Night 2019. To właśnie w ten wieczór mogliśmy podziwiać stylizację gwiazd. Gwiazdy, które często oglądamy na okładkach czasopism, tym razem brały udział w tym wydarzeniu. Koniecznie zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy w ten wyjątkowy wieczór.

Flesz Fashion Night 2019

To właśnie podczas tego wydarzenia mamy przyjemność oglądać niewątpliwie odważne kreacje prostu z wybiegów. Na imprezie pojawiają się tylko największe osobistości z branży modowej. Znani projektanci pokazują swoje projekty na modelkach. Ujawniają również, kto ze świata aktorskiego był ich muzą do zaprojektowania stroju.

Flesz Fashion Night 2019

Projektanci Flesz Fashion Night 2019

Tegoroczne wydarzenie odbyło się w ATM Studio zlokalizowanym w Warszawie. Kto zaprezentował tym razem swoje nowe kolekcje? Mogliśmy podziwiać projekty między innymi: MMC, Agnieszki Maciejak, Macieja Zienia, Mariusza Przybylskiego, Bizuu, Paprockiego i Brzozowskiego, jak również Ranity Sobańskiej. Natomiast na czerwonym dywanie błyszczały takie gwiazdy jak: Julia Wieniawa, Lara Gessler, Sylwia Przybysz, Ada Fijał, Agnieszka Hyży, Angelika Mucha, Anna Karwan, Dominika Tajner, Dorota Gardias, Klaudia Halejcio, Maffashion, a także Olga Kalicka. Oczywiście, oprócz nich pojawiło się wiele innych znanych osobistości. Jednak to Julia Wieniawa została okrzyknięta najbardziej stylową gwiazdą!

Julia Wieniawa Flesz Fashion Festiwal 2019

Julia Wieniawa stylizacja

Zobaczcie koniecznie, jak młoda gwiazda prezentowała się na tym hucznym wydarzeniu. Czy rzeczywiście jej stylizacja zasługuje na tytuł najlepszej? Ta młoda aktorka (21 lat) ma już na swoim koncie kilka występów zarówno teatralnych, jak i filmowych. Co więcej, w 2015 roku wydała nawet swój singiel – „Co mi jest”. Niedługo po nim, bo w 2017 roku, podpisała kontrakt w wytwórnią Kayax. Właśnie dlatego w lipcu dwa lata temu pojawiła się jej kolejna płyta – “Oddycham”. Na tym nie koniec, oprócz tego, rok temu pojawił się jej kolejny singiel – “Nie muszę”. Czyżby był on zwiastunem debiutanckiego albumu studyjnego?

Julia Wieniawa stylizacja
Kreacja Julii Wieniawy

źródła zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej