Franciszek Barnowski: [wiek, Szansa na sukces, Instagram]

19 grudnia 2021
Przez: : KS

Franciszek Barnowski to młody, zdolny wokalista, któremu udało się pokonać konkurencję w finale programu Szansa na sukces. Opole 2022. Nie da się ukryć, że jego talent zrobił naprawdę duże wrażenie na widzach zgromadzonych przed telewizorami. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Franciszek Baranowski: wiek

Przed występem finałowym programu Szansa na sukces. Opole 2022 wszyscy zainteresowani mieli okazję poznać kandydatów do zwycięstwa w oficjalnych social mediach produkcji. Między innymi stamtąd wiemy, że chłopak ma 19 lat i pochodzi z Zamościa. Jednakże, na co dzień przebywa w Katowicach, gdzie studiuje na tamtejszej Akademii Muzycznej. Kierunek, jaki wybrał dla siebie to śpiewanie estradowe.

Okazuje się, że Franciszek swoją przygodę z muzyką i śpiewem rozpoczął jeszcze jako dziecko. Mianowicie, w szkole podstawowej w tym kierunku zaangażowała go nauczycielka muzyki. Od tamtej pory często brał udział w konkursach, festiwalach oraz przeglądach wokalnych. Należy zaznaczyć, że z dużym powodzeniem.

Niewątpliwie, tak duże doświadczenie na scenie przyczyniło się do tego, że teraz czuje się na niej bardzo pewnie. Ciężka praca, próby oraz zaangażowanie, które wykazuje do tej pory pozwoliły mu znaleźć się w miejscu, w którym jest teraz.

Franciszek Baranowski Opole Debiuty 2022
Franciszek Baranowski w Szansie na sukces

Zobacz także: Co wiemy o Sarze Egwu-James?

Franciszek Barnowski: Szansa na sukces

Program Szansa na sukces to konkurs wokalny, który otworzył furtkę do kariery wielu aktualnie znanym artystom. Swoich sił spróbował w nim także właśnie 19-latek z Zamościa. Tym razem, motywem przewodnim była twórczość Anny German.

Wygrana zapewniła Frankowi występ na koncercie Debiuty Opole 2022. Na pewno dla niego to wielka szansa, którą wykorzysta w stu procentach. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery oraz gratulujemy wygranej w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce.

Franciszek Barnowski: Instagram

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Franek nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Jednakże, jego zdjęcia możemy znaleźć na oficjalnym koncie Szansy na sukces.

źródło: Szansa na sukces Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz