Połącz się z nami

Modne cięcie – fryzura bob. Zobaczcie, które z gwiazd próbowały tego uczesania

Gwiazdy we fryzurze a la bob

Moda i uroda

Modne cięcie – fryzura bob. Zobaczcie, które z gwiazd próbowały tego uczesania

Fryzura bob to ulubione cięcie wielu polskich gwiazd. Jest elegancka, ale także wygodna i niewątpliwie dodająca wdzięku. Co lepsze, można ją także nosić na wiele sposobów. Zobaczcie, kto jest jej wiernym fanem.

Historia fryzury bob

Bob to z pewnością fryzura będąca w trendach tej jesieni. Jest nie tylko modna, ale także ponadczasowa i pasująca do wielu kształtów twarzy. Tak naprawdę początki tego cięcia sięgają XX wieku, kiedy to kobiety w Anglii i USA walczyły o swoje prawa. Dostając prawo do głosowania, na znak wyzwolenia, obcinały włosy do linii brody, cieniowały tył i dodatkowo robiły grzywkę.

Fryzura ta z czasem przybierała różne formy, jednak niemalże w każdym sezonie wraca. Dlatego śmiało, można o niej powiedzieć, że jest kultowa i ponadczasowa. Kobiety, które pierwszy raz decydują się na radykalne cięcie swoich długich włosów, kiedy ją wybiorą, z pewnością nie będą żałować.

Kultowa fryzura w wydaniu gwiazd

Faktycznie ma ona swoich wiernych fanów, którzy wracają do niej bardzo często. Wśród naszych gwiazd, które próbowały tego modnego uczesania jest Magda Mołek oraz Anna Starmach.

Zobacz także: Modne fryzury polskich gwiazd! Jaki trend panuje w 2021 roku?

Małgorzata Rozenek po wielu latach długiej fryzury zdecydowała się również na to modne uczesanie. Choć prowadząca Projekt Lady co chwilę wraca do długich włosów, kiedy decyduje się na ścięcie jest to modny bob!

Także młoda aktorka, która zyskała popularność w serialu Przyjaciółki próbowała tej modnej fryzury. Kiedy postanowiła ściąć swoje długie blond włosy Nicole Bogdanowicz zdecydowała się na boba, który bardzo zmienił jej wygląd.

Nicole Bogdanowicz
Nicole Bogdanowicz w fryzurze bob

Jak wam się podobają gwiazdy w tym cięciu? Jesteście fanami boba czy wręcz przeciwnie?

Źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry