Połącz się z nami

Gabi Drzewiecka jako nastolatka – „Tego zdjęcia nie da się logicznie wytłumaczyć”

Gabi Drzewiecka

News

Gabi Drzewiecka jako nastolatka – „Tego zdjęcia nie da się logicznie wytłumaczyć”

Gabi Drzewiecka na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem sprzed kilkunastu lat. Od razu można zauważyć, że uwielbiała kombinować z modą, a obok jej stylizacji nie dało się przejść obojętnie! Zobaczcie, jak wyglądała Gabi Drzewiecka, jako nastolatka !

Drzewiecka jest polską dziennikarką, prezenterką telewizyjną i radiową, ale również aktorką i modelką. Szerszemu gronu publiczności dała się poznać, kiedy zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej w drugiej edycji reality-show „Big Brother”. Od razu musimy zaznaczyć, że sprawdziła się fenomenalnie w tej nowej dla niej roli. Śmiało można powiedzieć, że stanęła na wysokości zadania, a poprzeczkę miała postawioną bardzo wysoko.

Gabi słynie również ze swoich zjawiskowych stylizacji. Za każdym razem, kiedy pojawiała się w „Big Brother Arena”, media rozpisywały się na temat jej wyglądu i stylówek, które trzeba przyznać zawsze były jedyne w swoim rodzaju. Jak się teraz okazuje, od zawsze lubiła ona bawić się modą, a zdjęcie, które teraz opublikowała, jest tylko na to dowodem! Zobaczcie!

Gabi Drzewiecka jako nastolatka!

Trzeba przyznać, że Gabi wprawiła swoich obserwatorów w osłupienie, kiedy na jej profilu pojawiło się zdjęcie ze starego albumu. Jak zaznaczyła w jego opisie:

„Tego zdjęcia nie da się logicznie wytłumaczyć 😂🙈🤦🏽‍♀️”

Niemniej jednak internauci są innego zdania. Wiele osób zwróciło również uwagę na wystrój pokoju nastolatki. Pomalowane ściany i niebieskie ratanowe meble jeszcze bardziej dodają klimatu powyższej fotografii:

„Ej jest dobrze 😉 faszonistka 😍”

„przecież tu jest wszystko idealnie przemyślane i dopracowane od fryzury makijażu ubrania poprzez perfekcyjny wystrój pokoju wraz z czadowym graffiti na ścianie🤩”

„Jaka super stylówka ❤️ totalnie nosiłabym!”

Musimy przyznać, że Gabi miała swój niepowtarzalny styl od najmłodszych lat i nadal za każdym razem zachwyca nas swoimi stylizacjami!

Zobaczcie również: Gabi Drzewiecka w pięknej kreacji zachwyciła fanów! Wiemy gdzie ją dostać!

View this post on Instagram

☀️☀️☀️

A post shared by Gabi Drzewiecka (@g_rulez) on

Jak Wam się podoba Gabi Drzewiecka na starym zdjęciu? Naszym zdaniem, już wtedy wyglądała bardzo oryginalnie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry