Gabi Drzewiecka o nowej roli i relacjach z Agnieszką Woźniak- Starak! “Zawsze podawała mi rękę”

6 września 2019
Przez: : mt

Gabi Drzewiecka jest jedną z najbardziej charyzmatycznych osób związanych z mediami i dziennikarstwem. Pewna siebie, z uśmiechem na twarzy oraz angażująca się w wiele akcji charytatywnych. Prowadzi audycje, imprezy muzyczne czy programy telewizyjne. W najnowszym sezonie “Big Brothera” zastąpi jako prowadząca Agnieszkę Woźniak-Starak. Gabi Drzewiecka podchodzi poważnie do całej sprawy, którą zresztą skomentowała.

Gabi Drzewiecka praca

Drzewiecka jest dziennikarką oraz prezenterką telewizyjną. Kierowała licznymi imprezami muzycznymi. Dodatkowo, znana najbardziej z przeprowadzania wywiadów z artystami, chociażby w programie Dzień Dobry TVN. Podczas ostatniej edycji Open’era, miała okazję porozmawiać między innymi z G-eazym, który jest międzynarodową gwiazdą.

Dodatkowo, od kilku lat związana ze stacją Canal + jak i portalem CGM. Rozmowy z artystami muzycznymi to jej specjalność i szczerze, są zawsze na wysokim poziomie, pełne luzu i sporej dawki humoru. Aktualnie, Gabi przygotowuje się do kolejnej roli, mianowicie prowadzącej “Bog Brothera”, który rusza już 13 września.

Gabi Drzewiecka podchodzi poważnie do roli

Prezenterka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym poinformowała o tym, że poprowadzi drugą edycję programu “Big Brother”. Jednak zastępuje Agnieszkę Woźniak-Starak, która ze względu na tragiczne wydarzenia w jej prywatnym życiu, musiała zrezygnować z tej roli.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam – będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję @bigbrother.tvn7 Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem tez, że @aga_wozniak_starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki ☺️ • • • Fot. @mj_photogp Mateusz Jagielski/East News • ___________________________________________________ #bigbrother #tvn7 #tvn #host #bigbrotherpoland #program #tvshow #wyzwanie #challenge

Post udostępniony przez Gabi Drzewiecka (@g_rulez)

Jednakże, w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu, Gabi Drzewiecka całą sprawę oraz relacje z Agnieszką skomentowała następująco:

To jest dziewczyna, która zna mnie właściwie od samego początku mojej pracy w mediach. Ona zawsze podawała mi rękę, bardzo wspierała i ciepło się wypowiadała. Zawdzięczam jej dużo.”

Dodała również:

“Aga bardzo kochała ten program, była mocno zaangażowana i bardzo cieszyła się na kolejną edycję. To jest dla mnie dość trudna sytuacja, ale chciałabym podołać zadaniu, aby Agnieszka mogła spokojnie wrócić”.

Podsumowując, szanujemy tak profesjonalne podejście do całej sprawy.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej