Połącz się z nami

Gábor „Gabo” Szabó: [skąd pochodzi, Warsaw Shore, Instagram]

Opisy gwiazd

Gábor „Gabo” Szabó: [skąd pochodzi, Warsaw Shore, Instagram]

Gábor „Gabo” Szabó to bez dwóch zdań jeden z uczestników spośród wszystkich edycji ,,Warsaw Shore”, który cieszy się dużym powodzeniem u kobiet. Mimo, że nie do końca potrafi porozumieć się z nimi po polsku, nie stanowi to dla nich żadnego problemu. Jeśli jesteście ciekawi, skąd pochodzi, jak zyskał popularność i co jeszcze o nim wiadomo, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Gábor „Gabo” Szabó: skąd pochodzi?

Popularny Gabo pochodzi z Węgier, a konkretniej na co dzień mieszka w Budapeszcie. Okazuje się, że w jego rodzimym kraju śmiało można nazywać go celebrytą. W sieci można dotrzeć do informacji, że Gabor występował w filmach dla dorosłych, gdzie dopuszczał się niecenzuralnych rzeczy. Jednakże, sam zainteresowany nigdy publicznie nie odniósł się do tego w trakcie polskiego wywiadu.  Chłopak na każdym kroku podkreśla swoją pewność siebie, co zdecydowanie podoba się wielu przedstawicielkom płci pięknej. Mimo, że posługuje się biegle posługuje się językiem angielskim, niektórzy uczestnicy mają problem, aby wdać się z nim w swobodną dyskusję.

Gabo ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Gabo dołączył do ,,Ekipy z Warszawy’’ podczas dwunastego sezonu. Wtedy to, nowi uczestnicy musieli rywalizować ze sobą, aby jak najdłużej pozostać w programie. Nikogo nie zdziwi fakt, że przystojny Węgier nie miał sobie niemalże równych. Wszystko wskazuje na to, że Pumped Gabo, bo tak sam się nazywa, dołączył do imprezowiczów na stałe.

Gábor „Gabo” Szabó: ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Reality show powstałe na wzór amerykańskiej produkcji cieszy się dużą popularnością w Polsce. Dotychczas, stacja wyemitowała już trzynaście sezonów ,,Warsaw Shore’’. W każdym z nich uczestnicy odcięci od świata zewnętrznego, mogą opuszcza swoją luksusową willę w określonym czasie. Dzieje się tak w przypadku pracy, atrakcji oraz imprez w najpopularniejszych klubach.

Gábor „Gabo” Szabó: Instagram

Gabo prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @pumped_gabo. Jego aktywność śledzi tam ponad 134 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry