Połącz się z nami

Gabriel Al-Sulwi: [kim jest?, Arab, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Gabriel Al-Sulwi: [kim jest?, Arab, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

Gabriel Al-Sulwi w branży rozrywkowej jest zdecydowanie bardziej znany pod swoim pseudonimem artystycznym Arab. Od pewnego czasu zdecydował zmienić życie na lepsze, zacząć walkę z nałogami oraz spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Gabriel Al-Sulwi: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że popularny Arab urodził się 5 lutego 1993 roku. W związku z tym ma 27 lat. Wychował się w Świlczy, miejscowości położonej nieopodal Rzeszowa. W jednym z udzielonych wywiadów wyznał, że nie miał łatwego dzieciństwa. Pochodził z rodziny wielodzietnej, a matka znęcała się nie tylko na nim, ale także pozostałym rodzeństwie. Zdecydował się powiedzieć o tym publicznie, kiedy jeden z jego braci popełnił próbę samobójczą.

Gabriel Al-Sulwi: kariera

Al-Sulwi stał się popularny, kiedy wziął udział w programie ,,Żywy Rap’’. Miało to miejsce w 2013 roku, a od tamtej pory w branży muzycznej jest o nim głośno. Jego kariera nie odbyła się bez kontrowersji. Jakiś czas temu na jaw wyszło, że na scenę często wychodził pod wpływem narkotyków. Za jego najbardziej popularne numery uznaje się ,,Sio sio’’, ,,Momenty’’, ,,Upadłem’’ i ,,Leśna piosenka’’.

Gabriel Al-Sulwi: Fame MMA

Gdy raper zdecydował się zerwać z nałogiem, zaczął uprawiać sport. Od tamtej pory regularnie trenuje mieszane sztuki walki. Na swoim koncie ma już występy na organizowanych galach. Podpisał kontrakt z organizacją Fame MMA. Podczas debiutu w ringu spotkał się z Wujkiem Samo Zło. Arabowi udało się pokonać swojego przeciwnika, a także zwrócić na siebie uwagę fanów tego sportu. Już niebawem na gali Fame MMA 8, spotka się w pojedynku z Pawłem Tyburskim.

Gabriel Al-Sulwi: Instagram

Raper prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @gabrys_arabski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 65 tysięcy użytkowników.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry