Połącz się z nami

Gabriel Seweryn: [Królowe życia, wiek, Instagram, rozstanie]

Opisy gwiazd

Gabriel Seweryn: [Królowe życia, wiek, Instagram, rozstanie]

Gabriel Seweryn to projektant mody, który występuje w popularnym programie TTV pod tytułem Królowe życia. Obecnie na antenę powracają ulubieni bohaterzy wielu telewidzów, ponieważ rozpoczyna się nowy sezon. Jednakże, krążą plotki, że tym razem zabraknie partnera projektanta!

Gabriel Seweryn: wiek

Mężczyzna urodził się 11 lipca 1967 roku. Pochodzi z Głogowa, ale swoje życie musi dzielić między rodzinne miasto i Warszawę. Jest absolwentem szkoły zawodowej na profilu ciastkarz-cukiernik. Jednakże, w tym zawodzie pracował tylko przez dwa lata. Kiedy zdał sobie sprawę z tego, że tak naprawdę moda jest jego największą pasją, udał się na studia na Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Ukończył je na kierunku projektant ubioru. Co ciekawe, wziął udział w konkursie na mistera.

Gabriel Seweryn: Królowe życia

Do tej pory projektant występował w programie razem ze swoim partnerem Rafałem Grabiasem. Telewidzowie mogą dowiedzieć się z niego, jak wygląda życie bohaterów oraz przekonać się, jakie problemy pojawiają się na ich drodze. Wszystko dlatego, że w ich życiu codziennym towarzyszy im kamera. Niewątpliwie, jest to jeden z ulubieńców widzów.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias

W pierwszym odcinku nowego sezonu Królowych życia, dowiedzieliśmy się, że para przeżywała ostatnio dość poważny kryzys. W związku z tym, ich drogi się rozeszły. Trzeba przyznać, że ich związek trwał naprawdę długo, bo aż 18 lat! Panowie przyznali, że nie będą sobie obojętni, ale także ich wspólna przyszłość, którą planowali nie ma już sensu.

Gabriel Seweryn: sklep

Swoją karierę projektanta rozpoczął już na studiach. Najlepiej odnajduje się w projektowaniu futer. Na chwilę obecną prowadzi dwa sklepy, w których zaopatruje się wiele gwiazd. Jeden z nich umiejscowiony jest w Głogowie, natomiast drugi w Warszawie.

Gabriel Seweryn: Instagram

Mężczyzna prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @gabriel_seweryn. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi aż 125 tysięcy użytkowników. Znajduje się tam wiele zdjęć, na których pokazuje, jak wygląda jego życie. Bezsprzecznie, wydaje się być przyjaznym i pogodnym człowiekiem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry