Gabriel Seweryn miażdży Rafała Grabiasa! Były partner nie będzie zadowolony – “robi z siebie ofiarę”

19 września 2021
Przez: : M.J

Choć Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rozstali się już jakiś czas temu i każdy z nich układa swoje życie na nowo, to nadal nie milkną echa na temat ich relacji. Teraz w jednym z wywiadów projektant futer z Głogowa wbił przysłowiową szpilę swojemu ex-partnerowi. Zarzucił, że przez te wszystkie lata musiał go utrzymywać.

Związek i rozstanie Rafała i Gabriela

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn tworzyli przez wiele lat udany związek, który był wystawiony na forum. Swoją rozpoznawalność zawdzięczają produkcji Królowe życia, dzięki której wypłynęli na szerokie wody show-biznesu. Nic nie wskazywało na to, że ta relacja zakończy się w cieniu skandalu.

Zobacz także: Rafał opowiedział o rozstaniu z Gabrielem. Nie tego spodziewali się fani!

Wspólne życie kolorowych ptaków z Głogowa dobiegło końca, a panowie nie zamierzali swoich prywatnych spraw trzymać w czterech ścianach. Zarówno Rafał, jak i Gabriel chętnie wypowiadali się na temat swojego zakończonego związku. Gabriel dosyć szybko znalazł nowego partnera, którym został Kamil Biela. Panowie, choć już od dłuższego czasu tworzą związek, to nie zamierzają odsuwać się w cień i wciąż nie dają nam o sobie zapomnieć.

Teraz w jednym z wywiadów Gabriel Seweryn ponownie wrócił wspomnieniami do swojego związku z Rafałem. Jego wypowiedź na pewno nie spodoba się Grabiasowi.

Gabriel Seweryn ostro skomentował związek z Rafałem Grabiasem

Panowie od czasu rozstanie niejednokrotnie prali publicznie swoje brudy. Tym razem Gabriel w rozmowie z portalem Pudelek postanowił wrócić wspomnieniami do przeszłości. Jak słyszymy, jego związek z Rafałem był nie tylko toksyczny, ale również Seweryn czuł się w nim wykorzystywany finansowo:

“Związek z Rafałem był bardzo toksyczny. On się bał być sam, nigdy w życiu nie pracował! Teraz robi z siebie ofiarę, a ja jestem tym najgorszym, którego wszędzie hejtują. Byłem z nim i utrzymywałem go. Wszystko, co ma, ma dzięki mnie. Szyłem mu futra, garnitury i inne ubrania”

Rafał i Gabriel
Gabriel i Rafał tworzyli zgrany duet przez wiele lat.

Zapewne nie tego spodziewali się fani Rafała i Gabriela. Czy Grabias odpowie na tak mocne oskarżenia z ust swojego byłego?

Jak myślicie?

Źródło: Pudelek / Instagram Rafał Grabias / Gabriel Seweryn

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz