Połącz się z nami

Gabriel Seweryn w związku! Kim jest wybranek serca?!

News

Gabriel Seweryn w związku! Kim jest wybranek serca?!

Gabriel Seweryn w związku. Kim jest wybranek serca znanego stylisty? Po wakacjach rozstał się ze swoim wieloletnim partnerem, Rafałem Grabiasem. Para zdecydowała się skończyć swój 18 letni związek. Kim zatem Gabriel leczy rany?

Gabriel Seweryn „Królowe życia”

Gabriela znamy z popularnego programu „Królowe życia„, który możemy obejrzeć na kanale TTV. Razem prowadzili nie tylko pracownię futer, ale również domowe ognisko. Para bowiem była razem aż 18 lat. Jednak po wakacjach zdecydowali się zakończyć swój związek. Głównym powodem była podobno ciągła praca w rozjazdach i notoryczne zmęczenie. Co więcej, Gabriel często musiał słuchać krytyki ze strony Rafała. Po oznajmieniu internautom wiadomości o rozpadzie ich związku, pojawiło się wiele skrajnych opinii na ten temat. Jednak fani pary byli jednoznaczni, chcieli, aby do siebie wrócili.

Gabriel Seweryn jest w związku

Po licznych namowach i prośbach ze strony internautów, para zdecydowała się dać sobie szansę. Gabriel Seweryn i Rafał Grabias są znowu razem! Sławny stylista na swoim InstaStories zamieścił filmik, w którym informuje wszystkich o wielkim powrocie do Rafała!

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Gabriel Seweryn wrócił do Rafała Grabiasa

Pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze. Nie wszystkie jednak były pozytywne. Niektórzy internauci twierdzą, że ich miłość nie była prawdziwa, a wszystko było tylko i wyłącznie pod publikę:

„Wy oszusty „

„Jaka to była ściema…..”

„Moi ulubieńcy znowu razem”

„Trzymam kciuki za was”

Gabriel i Rafał wrócili do siebie

W najnowszych odcinkach programu „Królowe życia„, widzowie mogli zobaczyć powrót pary. To Gabriel wyciągnął rękę do swojego byłego partnera, gdyż nie mógł już znieść rozłąki. Wszyscy myśleli, że Rafał od razu rzuci się w objęcia swojego eks, jednak nic takiego się nie stało. Postanowił na spokojnie wszystko przemyśleć, rozstrzygnąć sporne kwestie i dopiero gdy sytuacja między kochankami stała się jasna, przyjął propozycję Gabriela. Na oficjalnym Instagramie „Królowe życia” możemy przeczytać:

„Gabriel i Rafał podjęli próbę pogodzenia się. Jak im to wyjdzie dowiecie się w nowych odcinkach „Królowych Życia” – PIĄTEK i SOBOTA o 22:00 w TTV „

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry