Gabriela Chojnowska: [wiek, Miss Polski, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : M.S.

Gabriela Chojnowska to jedna z kandydatek biorących udział w konkursie Miss Polski 2022. Wraz z pozostałymi dziewczynami, Gabrysia powalczy o tytuł najpiękniejszej Polki. Co wiadomo na jej temat?

Gabriela Chojnowska: wiek

Według informacji zawartych w sieci, Gabriela aktualnie ma 22 lata. Jak sama przyznała, właśnie spełnia się jej największe marzenie o byciu lekarzem, gdyż rozpoczęła studia stomatologiczne na kierunku lekarsko- dentystycznym. Edukację zaczęła na Ukrainie w Ivano-Frankivsk National Medical University, jednak ze względu na wojnę dalszą naukę będzie kontynuowała w Polsce.

W dzieciństwie Chojnowska trenowała koszykówkę. Ponadto uczęszczała na zajęcia z wokalu i baletu. Pasje z dzieciństwa sprawiły, że po dzień dzisiejszy uwielbia śpiewać i tańczyć. Ponadto, na co dzień sport nadal towarzyszy 22-latce. Gabrysia jeździ na rolkach oraz uwielbia jazdę na rowerze. Co ciekawe, ostatnio próbowała nawet wędkarstwa spinningowego.

“Lubię doświadczać i próbować nowych rzeczy. Uwielbiam tańczyć i śpiewać. Sport towarzyszy mi w życiu od dziecka. Dzień często rozpoczynam od jazdy na rolkach. Wycieczki rowerowe po pięknej Małopolsce, to coś co kocham. Ostatnio miałam okazję spróbować wędkarstwa spinningowego.”– mówi o sobie 22-latka.

Jej ogromną pasją są podróże, dzięki którym może poznawać kuchnię i kulturę miejsc, które odwiedza.

Gabriela Chojnowska: Miss Polski

Gabrysia ma już za sobą konkurs Miss Małopolski 2022, podczas którego zdobyła tytuł Miss Foto.

17 lipca wraz z pozostałymi kandydatkami, Gabrysia stanie do walki o tytuł najpiękniejszej Polki w kraju. Wybory Miss Polski ponownie organizowane są w ramach Festiwalu Piękna w Nowym Sączu. Czy Chojnacka ma szansę na tytuł najpiękniejszej?

Gabriela Chojnowska: partner

Nie wiadomo, czy aktualnie 22-latka jest w związku.

Gabriela Chojnowska: Instagram

Gabrysia Chojnacka prowadzi swój profil na Instagramie po nazwą @gabriela.chojnowska i aktualnie śledzi ją niecałe tysiąc obserwujących. Z całą pewnością już niebawem ilość obserwujących Gabrysi wzrośnie.

Źródło: Instagram Miss Polski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej