Gala Hasztagi Roku 2022 ściągnęła na ściankę plejadę gwiazd! Obyło się bez modowych wpadek? [ZDJĘCIA]

12 czerwca 2022
Przez: : M.J

11 czerwca w Łodzi odbyła się prestiżowa gala Hasztagi Roku 2022 będąca zwieńczeniem festiwalu See Bloggers. Wspomniane wydarzenie to świetna okazja nie tylko w celu odebrania nagrody ale i zaprezentowania się na ściance. Zobaczcie, kto wypadł najlepiej, a kto zaliczył modową wpadkę.

See Bloggers i gala Hasztagi Roku 2022

Festiwal See Bloggers a następnie gala Hasztagi Roku, która jest podsumowaniem wydarzenia to imprezy, które za każdym razem skupiają całą plejadę gwiazd. Znane osobistości nie tylko mogą otrzymać nominacją a następnie nagrodę za przekazywanie swoim obserwatorom w mediach społecznościowych wartościowych treści ale również zabłysnąć na ściance w błysku fleszy fotoreporterów. Zobaczcie, kto z nich w tym roku zwrócił uwagę swoją kreacją!

ZOBACZ TAKŻE: Elle Style Awards 2022 – tak prezentowały się największe polskie gwiazdy! Kreacje zwalają z nóg!

Stylizacje gwiazd na gali Hasztagi Roku 2022

Sandra Kubicka

Jedną z gwiazd, której nie mogło zabraknąć na tym prestiżowym wydarzeniu była Sandra Kubicka. Modelka wybrała mini kreację w kwiatki, odsłaniającą brzuch i plecy. Uwagę zwróciła fryzura Sandry – doczepione kosmyki neonowo, różowych włosów.

Gala Hasztagi Roku 2022
scena z: Sandra Kubicka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak

Prezenterka jak zwykle postawiła na klasyczną ale jakże udaną stylizację. Agnieszka zaprezentowała się w poszerzanych spodniach na kantkę oraz skórzanej bluzce na jedno ramię. Całość robi wrażenie!

Gala Hasztagi Roku 2022
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Klaudia Halejcio

Gala Hasztagi Roku 2022 nie mogła odbyć by się bez Klaudii Halejcio jednej z największych influencerek w naszym kraju. Aktorka zaprezentowała się w satynowym, oryginalnym garniturze z błyszczącymi maknietami oraz rozciętymi nogawkami. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pod marynarką Klaudia nie założyła żadnego topu a marynarka trzymała się na dwóch ciekawych wiązaniach.

Gala Hasztagi Roku 2022
scena z: Klaudia Halejcio, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

ZOBACZ TAKŻE: Odważne kreacje na czerwonym dywanie. HIT czy KIT?

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jak zwykle postawiła na swój styl. Podróżniczka zaprezentowała się w czarnym kombinezonie z wiązaniem w pasie oraz masywnych butach.

Gala Hasztagi Roku 2022
scena z: Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Hyży

Inną z gwiazd, która zwróciła uwagę fotoreporterów była Agnieszka Hyży. Na to wyjątkowe wydarzenie wybrała komplet z niebieskiego materiału, w którego skład wchodziła kamizelka, spodnie i marynarka.

Gala Hasztagi Roku 2022
scena z: Agnieszka Hyży, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Uwagę zwrócili również Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Dziennikarz połączył styl sportowy z eleganckim natomiast Joanna zaprezentowała się w mini spódniczce w miętowym kolorze oraz białej przedłużanej marynarce. Dodatkiem była stylowa pomarańczowa torebka!

Gala Hasztagi Roku 2022
scena z: Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kto według Was wypadł najlepiej?

Źródło: Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej