Gala Marki Roku: Lipińska, Lewandowska i Pieczonka zachwyciły kreacjami! Która wypadła najlepiej?

16 grudnia 2021
Przez: : J.J

15 grudnia odbyła się Gala Marki Roku, która zebrała wiele znanych osobistości. W ten dzień oprócz nagród i wyróżnień uwagę zwracały stylizacje gwiazd. Zobaczcie, jak w ten wyjątkowy wieczór zaprezentowały się Magdalena Pieczonka, Ania Lewandowska i Blanka Lipińska. Naszym zdaniem wszystkie trzy wyglądały zjawiskowo!

Gala Marki Roku

Podczas tegorocznej Gali Marki Roku zebrała się cała plejada polskich gwiazd. Jak wiadomo, takie wydarzenia to świetna okazja by zabłyszczeć w błysku fleszy. Choć gwiazd i ich stylizacji było wiele naszą uwagę zwróciły szczególnie trzy nazwiska. Zobaczcie ich zjawiskowe kreacje w ten wyjątkowy wieczór.

Zobacz także: Ciężarna Joanna Opozda zachwyciła kreacją na Gali Marki Roku! WOW

Anna Lewandowska

Ania podczas Gali Marki Roku wybrała prostą ale bardzo elegancką kreację. Trenerka zaprezentowała się w białym garniturze, w który skład wchodziły szerokie spodnie z prostą nogawką oraz długa marynarka o szerszych mankietach, zapinana na jeden guzik.

Do tego Lewa dobrała małą czarną torebkę znanej firmy, która wykonana jest ze skóry i posiada złoty łańcuszek oraz czarne sandałki z odkrytymi palcami.

Stylizacje gwiazd na Gali Marki Roku
scena z: Anna Lewandowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Magdalena Pieczonka

Inną z gwiazd, która zachwyciła na Gali Marki Roku swoją stylizacją jest Magdalena Pieczonka. Makijażystka zaprezentowała się w mini sukience w stylu marynarkowym. Uwagę zwraca szeroki pasek w talii oraz wykonanie kreacji – w kolorystyce czarno-fioletowo-niebieskiej i naszytych na niej strzępkach materiału w tej samej barwie. Uzupełnieniem kreacji Pieczonki jest mała torebka i botki z połyskującego materiału.

Kreacja gwiazd na Gali Marki Roku
scena z: Magdalena Pieczonka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Blanka Lipińska

Na tak głośnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również Blanki Lipińskiej. Pisarka zaprezentowała się w dobrze znanym już stylu, który idealnie do niej pasuje. Długa czarna sukienka maxi, miała efektowne wcięcie eksponujące nogę oraz dołączone białe elementy, które sprawiały świetny kontrast z kreacją. Do tego Blanka dobrała sandałki z wiązaniem na kostce z wysoką szpilką.

Sukienki gwiazd na Gali Marki Roku
scena z: Blanka Lipińska, fot. Podlewski/AKPA

Jak podobają się Wam stylizacje Blanki, Pieczonki i Lewej? Która najbardziej przypadła Wam do gustu?

Źródło: Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej