Połącz się z nami

Gamou Fall: [kim jest?, wiek, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Gamou Fall: [kim jest?, wiek, Fame MMA, Instagram]

Gamou Fall to kolejna nowa twarz w szeregach zawodników Fame MMA. Nie da się ukryć, że cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów tej kategorii sportu. Zapewnia, że jest w stanie pokazać tam naprawdę dużo. Jeśli chcecie dowiedzieć się , co o nim wiadomo, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Gamou Fall (@iamgamoufall)

Gamou Fall: kim jest?

W sieci można dotrzeć do informacji, kim jest Gamou. Otóż, okazuje się że jest modelem oraz aktorem. Na swoim koncie ma już wiele współprac oraz sesji zdjęciowych z różnymi fotografami. Nie da się ukryć, że jego uroda i warunki fizyczne otwierają przed nim wiele możliwości w tym kierunku. Co ciekawe, swojego głosu użyczył nawet podczas kampanii Coca-Coli w Polsce.

Gamou Fall: kariera

Okazuje się, że Gamou ma już za sobą debiut w filmie pełnometrażowym. Mianowicie, zagrał w filmie ,,Botoks’’ w reżyserii Patryka Vegi. Mimo, że jego postać była tylko epizodyczna, zrobił duże wrażenie zwłaszcza na żeńskiej części widowni. Oprócz tego, wystąpił w jednym z teledysków Sylwii Grzeszczak. Jego grę aktorską można zobaczyć również w Teatrze Polskim w Poznaniu.

Gamou Fall: Fame MMA

Gale Fame MMA cieszą się bardzo dużą popularnością wśród widzów. Już niebawem, 21 listopada 2020 roku odbędzie się już 8 edycja. Jak na każdej z nich, wystąpią zarówno weterani, którzy występują tam regularnie, jak i debiutanci. W gronie tych drugi znajduje się właśnie Fall. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Kacper Blonsky oraz Marcin Dubiel.

Gamou Fall i Maciej ,,Szewcu’’ Szewczyk

Przeciwnikiem Gamou będzie Maciej Szewczyk. To finalista pierwszej edycji ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Mimo, że panowie spotkają się w ringu, zapewniają, że między nimi będzie jedynie walka czysto sportowa. Na próżno doszukiwać się między nimi konfliktu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Gal (@iamgamoufall)

Gamou Fall: Instagram

Swój profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @iamgamoufall. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 12,5 tysiąca użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Gall (@iamgamoufall)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry