Połącz się z nami

Gardias jest zakochana! Wiemy, kto jest tajemniczym mężczyzną ze zdjęcia!

Z życia gwiazd

Gardias jest zakochana! Wiemy, kto jest tajemniczym mężczyzną ze zdjęcia!

Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się informacje, na temat tego, że serce Doroty Gardias jest zajęte. Najnowszym zdjęciem, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych, na pewno nie zakończy tych spekulacji. Pomimo tego, że nie widać twarzy jej partnera na zdjęciu, to wiemy, kto nim jest! Zobaczcie! Dorota Gardias jest zakochana!?

Jak do tej pory życie uczuciowe dziennikarki i prezenterki pogody nie należało do zbyt udanych. Media co chwilę donosiły o nowym obiekcie westchnień Gardias, jednak żadna z tych informacji nie okazała się prawdziwa, a ona cały czas pozostawała singielką. Teraz wszystko wskazuje na to, że naprawdę się to zmieniło, a media wiedzą już nawet, kto jest tajemniczym mężczyzną ze zdjęcia, które na swoim Instagramie opublikowała Gardias! Zobaczcie!

Dorota Gardias jest zakochana!

Pogodynka opublikowała na swoim Instagramie fotografię, na której wtulona jest w tajemniczego mężczyznę. Czy to właśnie tym zdjęciem potwierdziła, że jej serce jest zajęte? Opis pod zdjęciem nie zdradza za wiele, jednak tatuaże, które widzimy na dłoni tajemniczego mężczyzny, zdradzają już nieco więcej.

Kim jest tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia?

Internauci bardzo szybko skojarzyli tatuaże mężczyzny ze zdjęcia z jednym z profili na Instagramie. Jak się okazuje, Gardias na zdjęciu wtulona jest w mężczyznę, który nawet w social-mediach pozostaje anonimowy, posługując się pseudonimem Żurnalista.pl. Mężczyzna sam pisze o sobie, że jest Hankiem Moodym dzisiejszych czasów:

„Anonimowy pisarz. Hank Moody dzisiejszego świata. Autor pięciu bestsellerów”– czytamy na Instagramie Żurnalisty.

Na pewno pikanterii dodaje również fakt, że mężczyzna zamieścił na swoim profilu to samo zdjęcie, co Dorota. Pod fotografią pogodynki pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy zaczęli jej gratulować:

„Cudowni i tak bardzo szczęśliwi 😍”

„Jesteście cudni jeju ❤️”

Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość, bo jak widzimy ani Dorota, ani tajemniczy Żurnalista nie potwierdzili oficjalnie tych informacji. Bardzo możliwe, że Hank Moody dzisiejszych czasów nadal będzie chciał działać, jako anonimowa osoba, co teraz już na pewno nie będzie łatwe!

Znaliście wcześniej pisarza ukrywającego się pod pseudonimem Żurnalista?

View this post on Instagram

#morning #goodmorning #haveaniceday @zuza.reinhard

A post shared by Dorota Gardias (@dorotagardias) on

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry