Połącz się z nami

Gardias zmaga się z powikłaniami po COVID-19! Co najbardziej jej doskwiera?

Gardias zmaga się z powikłaniami po COVID-19

Zdrowie i dieta

Gardias zmaga się z powikłaniami po COVID-19! Co najbardziej jej doskwiera?

Od kiedy w mediach pojawiła się informacja na temat tego, że Dorota Gardias w ciężkim stanie trafiła do szpitala po tym, jak zaraziła się koronawirusem, nie milkną echa na temat stanu zdrowia pogodynki. Jak się okazuje, Gardias zmaga się z powikłaniami, pomimo tego, że najgorsze chwile ma już za sobą! Zobaczcie!

Pandemia koronawirusa daje się nam już wszystkim we znaki. Od kilku tygodni cały czas w naszym kraju notuje się ogromny wzrost zakażeń. Jedną ze znanych osób, która zmierzyła się z koronawirusem, jest Dorota Gardias. Pogodynka ma za sobą ciężkie chwile i jak wiadomo, w jej przypadku zakażenia nie przeszła bezobjawowo.

Od kiedy informacja na temat złego stanu zdrowia pogodynki pojawiła się w mediach, wiele osób trzymało kciuki za szybki powrót Doroty do zdrowia. Dodajmy, że zaraziła się ona od swojej córki, która jednak chorobę przeszła łagodnie z lekką gorączką.

Niestety, ale nie można tego samego powiedzieć o Dorocie, która teraz będąc już w domu, postanowiła szczegółowo opowiedzieć, o tym, jak się czuje. Co więcej, okazuje się, że nadal odczuwa ona skutki zakażenia! Zobaczcie!

Gardias zmaga się z powikłaniami po COVID-19!

Dorota wróciła do swoich fanów i na profilu w mediach społecznościowych odpowiedziała na ich pytania. Jak można było się spodziewać, wiele z nich dotyczyło przebytej choroby. Dorota spędziła tydzień w szpitalu, gdzie w pewnym momencie musiał być podany jej tlen.

Źródło:
https://www.instagram.com/dorotagardias/

Jednak okazuje się, że pomimo negatywnego już testy na obecność COVID- 19 nadal odczuwa skutki choroby:

„Faktycznie organizm jest bardzo słaby, momentalnie łapie zadyszki (nawet przy najprostszych czynnościach)… Czas, dobre odżywianie, sen i będzie dobrze… „

Jak również zdradziła, będąc jeszcze w domu, brała paracetamol na zmianę z ibuprofenem oraz wspomagała się witaminami.

Źródło:
https://www.instagram.com/dorotagardias/

W czwartej dobie po zakażeniu całkowicie straciła smak i węch, jednak to 6,7 doba była dla niej najgorsza i dlatego musiała poddać się hospitalizacji.

Źródło:
https://www.instagram.com/dorotagardias/

Zdradziła również, że wciąż ma problemy z wydolnością płuc, a będąc w szpitalu, towarzyszył jej bardzo silny ból w płucach. Przed Dorotą jeszcze badania i na pewno wiele dni, zanim dojdzie do siebie.

Źródło:
https://www.instagram.com/dorotagardias/

Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót Doroty Gardias do pełni sił!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry