Połącz się z nami

Gąsiewska i Zdrójkowski zaręczyli się! Jest komentarz Wiktorii!

News

Gąsiewska i Zdrójkowski zaręczyli się! Jest komentarz Wiktorii!

Gąsiewska i Zdrójkowski zaręczyli się?Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zdradzili, że od pewnego czasu są zaręczeni . Czy oznacza to, że niedługo wezmą ślub? Zobaczcie więcej informacji na ten temat!

Wiktoria i Adam to jedna z najbardziej udanych par młodego pokolenia. Para dogaduje się ze sobą świetnie zarówno na planach zdjęciowych oraz w życiu prywatnym. Młodzi aktorzy tworzą naprawdę udany związek. Niedawno informowaliśmy Was o seksownej Gąsiewskiej i jej roli w nowym filmie. Wiktoria sama uszczęśliwiła fanów dodając bardzo odważne zdjęcia właśnie z nowego projektu z jej udziałem – pisaliśmy o tym TUTAJ.

Gąsiewska i Zdrójkowski planują ślub?

Para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się wspólnie spędzonymi chwilami. Wielu fanów kibicuje ich wielkiej miłości, licząc, że niedługo staną na ślubnym kobiercu.
Gąsiewska i Zdrójkowski planują ślub? Okazuje się bowiem, że nie nastąpi to zbyt szybko. Jak podaje „Plotek” para zdradziła w wywiadzie dla „Super Expressu”, że ślub nie jest w chwili obecnej priorytetem:

„Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają… Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas” – wyznała Gąsiewska.

View this post on Instagram

Baby driver ??

A post shared by ?Wiktoria Gąsiewska? (@wiktoria_gasiewska) on

To bardzo zdrowe podejście do tematu. Przypominamy Wiktoria ma 20 lat, Adam – 19! Para ma jeszcze czas na rozpoczęcie dorosłego życia w małżeństwie.

„Kiedy nie pracujemy albo jak chcemy się zrelaksować po pracy, to imprezujemy jak wszyscy młodzi ludzie w naszym wieku. Nie ma w tym nic złego, jeśli zna się umiar” – dodaje aktorka.

Co się jednak okazuje, a wcześniej nie było wiadome para jest narzeczeństwem. Żadne z nich nie pochwaliło się wcześniej oświadczynami, na co wskazuje, że zrobili to w wielkiej tajemnicy przed mediami!

Jesteście zawiedzeni, że Wiktoria i Adam nie planują jeszcze ślubu? Lubicie tę parę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry