Połącz się z nami

Gąsiewska i Zdrójkowski zaręczyli się! Jest komentarz Wiktorii!

News

Gąsiewska i Zdrójkowski zaręczyli się! Jest komentarz Wiktorii!

Gąsiewska i Zdrójkowski zaręczyli się?Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zdradzili, że od pewnego czasu są zaręczeni . Czy oznacza to, że niedługo wezmą ślub? Zobaczcie więcej informacji na ten temat!

Wiktoria i Adam to jedna z najbardziej udanych par młodego pokolenia. Para dogaduje się ze sobą świetnie zarówno na planach zdjęciowych oraz w życiu prywatnym. Młodzi aktorzy tworzą naprawdę udany związek. Niedawno informowaliśmy Was o seksownej Gąsiewskiej i jej roli w nowym filmie. Wiktoria sama uszczęśliwiła fanów dodając bardzo odważne zdjęcia właśnie z nowego projektu z jej udziałem – pisaliśmy o tym TUTAJ.

Gąsiewska i Zdrójkowski planują ślub?

Para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się wspólnie spędzonymi chwilami. Wielu fanów kibicuje ich wielkiej miłości, licząc, że niedługo staną na ślubnym kobiercu.
Gąsiewska i Zdrójkowski planują ślub? Okazuje się bowiem, że nie nastąpi to zbyt szybko. Jak podaje „Plotek” para zdradziła w wywiadzie dla „Super Expressu”, że ślub nie jest w chwili obecnej priorytetem:

„Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają… Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas” – wyznała Gąsiewska.

View this post on Instagram

Baby driver 💙😜

A post shared by 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska) on

To bardzo zdrowe podejście do tematu. Przypominamy Wiktoria ma 20 lat, Adam – 19! Para ma jeszcze czas na rozpoczęcie dorosłego życia w małżeństwie.

„Kiedy nie pracujemy albo jak chcemy się zrelaksować po pracy, to imprezujemy jak wszyscy młodzi ludzie w naszym wieku. Nie ma w tym nic złego, jeśli zna się umiar” – dodaje aktorka.

Co się jednak okazuje, a wcześniej nie było wiadome para jest narzeczeństwem. Żadne z nich nie pochwaliło się wcześniej oświadczynami, na co wskazuje, że zrobili to w wielkiej tajemnicy przed mediami!

Jesteście zawiedzeni, że Wiktoria i Adam nie planują jeszcze ślubu? Lubicie tę parę?

Kontynuuj czytanie
Reklama

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry