Gender Reveal Party! Jak w nietypowy sposób zdradzić najbliższym płeć dziecka?

1 sierpnia 2022
Przez: : K.M.

W polskim show-biznesie baby boom trwa w najlepsze. Fani gwiazd skromnie dopytują o płeć dziecka. Do naszego kraju przybył niedawno oryginalny trend – gender reveal party! Co to jest, jak się do tej uroczystości przygotować i jakie gwiazdy skorzystały z tego rodzaju imprezy? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

Na czym polega Gender Reveal Party?

To nic innego jak przyjęcie, na którym szczęśliwi rodzice w nietypowy sposób ogłaszają płeć dziecka. Ten zwyczaj na dobre zadomowił się w naszym kraju. Na czym on polega? Na taką imprezę zwykle przybywają nie tylko najbliższe przyjaciółki i siostry przyszłej mamy (jak to zazwyczaj jest podczas baby shower), ale i cała rodzina oraz znajomi. Podczas imprezy istotne jest to, że ani goście, ani rodzice nie znają płci malucha. Żeby zorganizować takie widowisko, należy lekarza prowadzącego poprosić, aby nie ujawniał płci i zamieścił tę informację w kopercie. Następnie rodzice przekazują ją osobie odpowiedzialnej za party. I to właśnie ona przygotowuje niespodziankę dla wszystkich. Najbardziej popularnym sposobem na ogłoszenie płci dziecka jest balon, z konfetti w środku, tort, z którego po przekrojeniu wypadają dekoracje lub chińskie ciasteczka z wróżbą. Jesteście ciekawi, jakie znane pary zdecydowały się na Gender Reveal Party?

Zobacz także: Gym lips – najpopularniejszy makijażowy trik na soczyste usta!

Rodzina Kliment

Jan i Lenka obecnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para zdecydowała się ogłosić płeć dziecka poprzez otwarcie parasola z konfetti. Wypadło ono w kolorze niebieskim! Serdecznie gratulujemy!

Jan i Lenka Kliment ogłosili płeć dziecka
Jan i Lenka Kliment podczas Gender Reveal Party

Gender Reveal Party

Rafał Maślak od 2015 roku związany jest z Kamilą Nicpoń. Trzy lata temu na świat przyszedł ich syn Maksymilian. Natomiast, przy drugiej ciąży para zdecydowała się na Gender Reveal Party. Jak para ogłosiła płeć kolejnego dziecka? Poprzez przebicie ogromnego balonu z konfetti, z którego wyleciały one w kolorze różowym. Ich córka Michalina przyszła na świat w 2021 roku.

Jak Rafał Maślak i Kamila Nicpoń  ogłosili płeć drugiego dziecka
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń ogłaszają płeć dziecka

Żudziewicz i jej impreza

Piękna tancerka i trenerka w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami wraz ze swoim partnerem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para również zdecydowała się na modny trend wyprawienia uroczystości Gender Reveal Party. Zakochani mieli czarny, duży balon z napisem boy or girl? Hania przebiła balon igłą, z którego wyleciały płatki róż w kolorze różowym.

Hania Żudziewicz i jej partner spodziewają się dziecka
Hania Żudziewicz i jej partner

Jak Halejcio ogłosiła płeć dziecka

Klaudia Halejcio również zdecydowała się na ogromny czarny balon z napisem boy or girl? Na filmiku z Instagrama widzimy, jak aktorka przebija go igłą, a z niego również wylatują płatki róż w kolorze różowym. Córka Klaudii i Oskara przyszła na świat w 2021 roku, a para zdecydowała się na imię Nela.

Klaudia Halejcio i jej Gender Reveal Party
Klaudia Halejcio w ciekawy sposób zdradziła płeć dziecka

A Wam podoba się impreza Gender Reveal Party?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej