Połącz się z nami

Gessler na pierwszym zdjęciu z wnuczką! Co za uroczy widok!

Z życia gwiazd

Gessler na pierwszym zdjęciu z wnuczką! Co za uroczy widok!

Magda Gessler pochwaliła się pierwszym zdjęciem, na którym trzyma w objęciach swoją wnuczkę – Nenę. Towarzyszy im również Lara. Zobaczcie to zdjęcie, na którym widzimy aż trzy pokolenia! Gessler na pierwszym zdjęciu z wnuczką! Co za uroczy widok!

Magda Gessler to niekwestionowanie jedna z najbardziej znanych restauratorek w naszym kraju. Przez lata aktywności zyskała masę fanów, którzy chętnie obserwują jej życie prywatne, którym dzieli się w mediach społecznościowych.

Każdy, kto choć trochę śledzi życie restauratorki doskonale wie, że w jej życiu bardzo ważne miejsce zajmuje rodzina. Nic więc dziwnego, że kiedy okazało się, że jej córka Lara jest w ciąży dumna, przyszła babcia nie mogła wyjść z zachwytu.

W trakcie trwania ciąży Lary na profilu Magdy Gessler co bądź mogliśmy podziwiać ciążowe zdjęcia jej córki. Wszyscy czekali jednak najbardziej na dzień, kiedy córka Lary i Piotra pojawi się na świecie.

Gessler na pierwszym zdjęciu z wnuczką!

W końcu nastał ten dzień, w którym mała Nena pojawiła się na świecie. Nic dziwnego, że babcia nie mogła doczekać się, kiedy pozna swoją wnuczkę. Pewien czas temu informowaliśmy Was o ich nietypowym, pierwszym spotkaniu:

„My na razie się izolujemy, ale mama już nie mogła wytrzymać, więc podjechała samochodem pod naszą klatkę, żebyśmy po prostu wynieśli małą, chociaż na chwilę i tak też się stało. Mimo to, że bez dotykania, bez całowania, to przynajmniej ją zobaczyła i mega też się wzruszyła tym. To jest wspaniałe. Myślę, że jest bardzo, bardzo szczęśliwa. Najgorsza strona tej sytuacji jest taka, że faktycznie nie można się spotykać z ludźmi. Normalnie byśmy mogli ją pokazać rodzinie.

Dziś w sieci Magda Gessler zaprezentowała pierwsze zdjęcie z wnuczką. Mała Nena znajduje się w objęciach babci. Towarzyszy im Lara. Restauratorka podpisała fotografię:

„Dziewczynki.., 🏹🍎🦐☀️🦀 #ne #nena @#lara #mg @lara_gessler”

Zdjęcie babci z wnuczką, na którym widzimy aż trzy pokolenia bardzo spodobało się internautom:

„Wszedzie dobrze ale u Babci najlepiej ❤️❤️❤️”

„I stało się babcia przytula całym sercem wnuczkę 💞 to musiało być wzruszenie ❤️”

„Babcia przepadła 😍❤️”

„Cudowne zdjęcie 😍”

A Wam, jak podoba się pierwsze zdjęcie Magdy Gessler z wnuczką? Podzielacie zachwyt internautów?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry