Połącz się z nami

Gessler pokazała stare zdjęcie: „idealny moment na wspomnienia”!

Z życia gwiazd

Gessler pokazała stare zdjęcie: „idealny moment na wspomnienia”!

Magda Gessler swoją aktywność rozpoczęła lata temu. Ten długi czas sprawił, że stała się w pewnym sensie filarem polskiego rynku kulinarnego. Z racji ograniczeń wychodzenia z domu Magda postanowiła powspominać stare czasy. Pozuje na nim z zagraniczną gwiazdą. Zobaczcie! Gessler pokazała stare zdjęcie: „idealny moment na wspomnienia”!

Magda Gessler to niekwestionowana królowa polskiej kuchni. Od 6 marca 2010 jest gospodynią programu TVN „Kuchenne rewolucje”, w którym od lat pomaga restauratorom przywrócić dawną renomę ich zapomnianym już lokalom. Rewolucje nie zawsze przebiegają spokojnie. Często dochodzi do spięć, gdyż restauratorzy nie zawsze chcą wprowadzić proponowane przez Magdę zmiany.

Magda wydała również książki kucharskie, w których dzieli się cennymi przepisami. Często też można zobaczyć jej felietony kulinarne w różnych czasopismach. Od 2 września 2012 jest jest jednym z jurorów programu „MasterChef”.

Największą chlubą dla Magdy jest jej restauracja „U Fukiera”. Lokal ten, jest jedyną historyczną restauracją w Warszawie, która kontynuuje tradycje przedwojenne oraz te, sięgające nawet XVII wieku. Restauracja  nie gromadzi tylko polskich klientów, ale i zagraniczne gwiazdy:

„Wszyscy myślą, że to restauracja turystyczna. Mylą się, to jest restauracja dla koneserów. Przyjeżdżają tu ludzie z całego świata – z Nowego Jorku, Los Angeles, Paryża, Rzymu, Sztokholmu czy Danii.”

Gessler pokazała stare zdjęcie: „idealny moment na wspomnienia”!

Dziś Magda z racji panującego koronawirusa i pozostania w domu w izolacji postanowiła poświęcić ten czas na wspomnienia. Gessler postanowiła poprzeglądać albumy ze zdjęciami. Restauratorka podzieliła się jedną ze starych fotografii, na której pozuje prawdopodobnie w swojej restauracji, u boku zagranicznej gwiazdy:

„Izolacja,.. idealny moment na wspomnienia,.? przegladanie albumow ze zdjeciami.. 📷📷 kto jest ze mna?? wiecie???”

Wiele fanów zgaduje, iż jest to brytyjska modelka Naomi Campbell. Choć gwiazda nie zachowała się w porządku wobec restauratorki to i tak Magda miło wspomina tę wizytę.

„Z kolei Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić.” – przyznała niegdyś Magda w jednym z wywiadów.

TUTAJ możecie zobaczyć więcej na ten temat!

Jak podoba się Wam stara fotografia Gessler?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry