Połącz się z nami

Gessler zabrała głos w sprawie wyborów! Jej wpis poparło tysiące internautów!

Z życia gwiazd

Gessler zabrała głos w sprawie wyborów! Jej wpis poparło tysiące internautów!

Magda Gessler jest jedną z tych osób w polskim show-biznesie, dla których nie tylko tematy tabu nie istnieją, ale również nie boi się zabierać głosu w tych najważniejszych sprawach. Tym razem dodała obszerny i bardzo emocjonujący wpis, który na pewno da wielu osobom do myślenia! Zobaczcie! Magda Gessler zabrała głos w sprawie wyborów!

Magda Gessler od lat podbija polski show-biznes. Nie bez powodu została również okrzyknięta królową polskiej kuchni. Od wielu już lat przemierza całą Polskę, aby pomóc podupadającym restauracjom i ich właścicielom stanąć na nogi. Restauratorka słynie ze swojego ciętego języka i niejednokrotnie rozwiązywała nawet najbardziej zagmatwane problemy i ratowała ludzi, którzy znaleźli się w potrzasku.

W sytuacji, kiedy niemal cały świat ogarnęła pandemia koronawirusa, Magda jak tylko może wspiera poprzez media społecznościowe swoich fanów w tym niełatwym dla wszystkich czasie. Jej wpisy, często kolorowe i pełne emocji cieszą się ogromnym zainteresowanie w sieci. Tym razem zabrała głos w sprawie wyborów prezydenckich, które miałyby odbyć się w naszym kraju 10 maja. Czy Magda popiera ten pomysł? A może jest przeciwna? Zobaczcie!

Magda Gessler zabrała głos w sprawie wyborów!

Magda już na wstępie zaznaczyła, że żyjemy w czasach kiedy świat stanął do góry nogami. Cały natłok informacji powoduje u nas strach i panikę, a normalność staje się dla nas powoli marzeniem:

„Apel piątkowy!bardzo ważny… Dziś świat stanął do góry nogami… Porywa nas potężny tajfun i wciąga w dotąd nieznaną czasoprzestrzeń… Wywołuje strach, panikę, dezorientację… To co kiedyś wydawało nam się normalnością, dziś jest idyllicznym życzeniem….”

Na koniec obszernego postu odniosła się do wyborów prezydenckich, które nasz rząd chce za wszelką cenę przeprowadzić 10 maja. Już na wstępie zaznaczyła, że jest za ich przełożeniem:

„Jestem za przełożeniem wyborów, aby te wspomniane wartości nie umarły! Pozwólmy zagłosować Polakom i Polkom w zgodzie z sumieniem, a nie zniewolonym przez obecną sytuację.”

W dalszej części wpisu podkreśliła, jak ważny w tym wszystkim jest obiektywizm, który nie da się ukryć, na ten czas został zburzony:

„Zadbajmy o obiektywizm i złapanie świeżego powietrza PO wyjściu z izolacji w której się teraz znaleźliśmy i która determinuje nasze podejście, nasze myśli i potencjalne wybory….”– cały wpis Magdy zobaczycie pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Apel piątkowy!bardzo ważny… Dziś świat stanął do góry nogami… Porywa nas potężny tajfun i wciąga w dotąd nieznaną czasoprzestrzeń… Wywołuje strach, panikę, dezorientację… To co kiedyś wydawało nam się normalnością, dziś jest idyllicznym życzeniem….Czy to kara za nasz globalizm? Za brak pokory? Za zachłanność? Za zadawanie sobie bólu, krzywdy, ocenę, za szyderczy uśmiech i brak zrozumienia… … Dziś jesteśmy nadzy wobec świata… Czy zatem to nowa lekcja człowieczeństwa? Czy nasza nagość zostanie ubrana w .. w pokorę, szczerość, miłość, tolerancję….??? Mieliśmy już lekcje. Wiele razy zło uderzyło w świat, w ludzi, w przyrodę, w kulturę, …Dziś czuję jakbyśmy byli obmywani mocnym strumieniem wody ….Wierzę że czystej, krystalicznej wody, która nas odrodzi i wyznaczy drogę…. Drogę w głąb sumienia.. Ziemia oddycha bo człowiek się zatrzymał! czujecie jej tętno??? Umiecie słuchać??Czy tylko postrzegamy i patrzymy ślepo za tym co najmniej wartościowe…? Może dotąd nie dostrzegaliśmy „środka”, nie dostrzegaliśmy „serca”…. Wybory…. Symbol wolności naszego kraju! Wyznaczenie dalszej drogi… wyznaczenie nastrojów i obietnica dobrej przyszłości…nadzieja Ufność Biała karta.. Nie ignorujmy tego co się dzieje. Nie dajmy się porwać tajfunowi!!! Nie akceptujmy warunków jakie są nam podawane na złotej tacy przywilejów‼️Sprzeczność…wykluczenie… tak jest dziś. Sumienie wobec narzuconej konieczności… Ból łamie mi serce.Całe życie bliskie mi były takie wartości i ideały jak o tolerancja, miłość w przeróżnej odmianie, czułość, życzliwość…kolory, uśmiech! Jestem za przełożeniem wyborów, aby te wspomniane wartości nie umarły! Pozwólmy zagłosować Polakom i Polkom w zgodzie z sumieniem, a nie zniewolonym przez obecną sytuację. Zadbajmy o obiektywizm i złapanie świeżego powietrza PO wyjściu z izolacji w której się teraz znaleźliśmy i która determinuje nasze podejście, nasze myśli i potencjalne wybory…. Niech ten przysłowiowy „wiatr” otworzy nam oczy, rozum i na nowo pozwoli się nam odrodzić i spojrzeć na wszystko z obiektywizmem i zgodnie z WŁASNYM sumieniem…Teraz, w tych warunkach izolacji to jest niemożliwe…. Przesyłam wam mój ogród.. moje zen. #przelozmywybory …. dziękuje ❤️

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Wpis Magdy polubiło ponad 15 tysięcy internautów. W komentarzach czytamy:

„Dokładnie w punkt 👍 😚całkowicie się zgadzam w kwestii wyborów”

„Jest Pani mądrą kobietą, uwielbiam Panią”

„Lepiej nie można było tego ująć .. Popieram wypowiedź „

A Wy? Zgadzacie się ze słowami Magdy Gessler? A może macie całkowicie odmienne zdanie na ten temat?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry